Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2T robogó olajtartájába,...

2T robogó olajtartájába, önthetek étolajat?

Figyelt kérdés

Azaz a 2T olaj helyet étolajat használnék. Az olajszivattyún állítanék, hogy kicsivel több olajat kapjon.

(új étolajra gondoltam nem használtra)


2017. máj. 23. 11:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a rigám fénnyel megy már 1millio km óta úgyhogy én nyertem!
2017. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
De kuřva okos vagy te, akkor igazán elmehetnél a büdös pičsába, ha ilyen jól tudod. Tedd akkor bele egy common rail dízelbe, meg egy 10 ezret pörgő valamibe, és majd várjuk a tapasztalatot. De akkor lealacsonyodva a színvonaladra, szerintem az is elég, ha disznózsírral bekened a hengert, a tartáJába meg hígítót öntsél, amíg le nem repül a hengerfej. Na az a tuti kombó. Imádom az ilyen fillérbäszó, magát mérnöknek képzelő köcsögöket.
2017. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

De jó, hogy itt meg azt is tudják, hogy mennyire hajtom vagy nem hajtom a robogót.


Bár igaz, hogy nem igazán hajtom, 50el közlekedem. (65 végsebb)

2017. máj. 23. 18:25
 14/20 A kérdező kommentje:

12es


Te egy igazi gyökér vagy :)))

2017. máj. 23. 18:28
 15/20 A kérdező kommentje:
fillér ba..ó? Azért áldozok fel egy új 16eft-os hengerszettet meg egy gyári főtengelyt.
2017. máj. 23. 18:30
 16/20 anonim ***** válasza:
60%
Pedig a 12-esnek mennyire igaza van...kérdezed itt a vakot,aztan meg megmagyarazod itt a baromságot és még büszke is vagy rá......
2017. máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%

Köszönöm. Remélem belátod, hogy a kérdésed teljesen bullshit volt, mivel:

-Ha ezen a színvonalon maradunk, amit te képviselsz, akkor lófost is önthetnél a tartályba, senki nem fog megakadályozni

-Ha egy komolyabb műszaki tanácsot kértél volna, (amire többen is normálisan válaszoltunk) akkor teljesen abszurd lett volna, hogy bárki is azt javasolja, hogy étolajat önts a motorba, mert bár lehet hogy kibírja, de egy 30 éves Hondánál újabb valami már egyáltalán nem biztos. Te voltál olyan hülye és kipróbáltad, én nem fogom ezért kockáztatni a motoromat. Amikor nem volt más, akkor én is beleöntöttem a Babettába, de nem ez volt a kérdés.


Remélem, hogy főzni meg motorolajjal fogsz, kérlek próbáld már ki, hogy lehet-e vele!

2017. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Új 2t robogókat is ugyanezzel a motorral gyártják.

:)))

Nem az, hogy nincs más. Kiváncsi voltam mi lenne ha, hát kipróbáltam és működik.

Nem egy több milliós járművön kisérletezek.

És valószínű, hogy nincs is olyan káros a füstje.

2017. máj. 23. 19:41
 19/20 A kérdező kommentje:
Ui: Senkinek nem ajánlom, hogy így közlekedjen. Én vállalom a kockázatot. Bár eddig minden rendben.
2017. máj. 23. 19:45
 20/20 anonim ***** válasza:
Végülis ha két újjunk közt eldörzsöljük érezhető, hogy sikamlós, ken az étolaj is, és ha keveredik a benzinnel tehát nem marad fent a tetején akkor akár müködhet is.
2020. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!