Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szóltok ehhez 2017-ben?...

Mit szóltok ehhez 2017-ben? Nem ciki kicsit egy 3 millió feletti autónál manapság?

Figyelt kérdés

ÚJ Suzuki Swift, de fejtámla mintha egy 1997-es Swiftből lenne.


[link]



Teljes teszt:

[link]


2017. máj. 23. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

3 millió feletti autónál,húha.Egyrészt kis autó,így 190 magas ember ne akarjon terpeszkedni,hátul meg főleg ne.

3 millió alatti autó használtan lehet oké,de újan 3 millió alatt egyrészt nagyon nem válogatsz másrészt fapados meg olyan amilyen...

2017. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1: Mondjuk ha kisebb autókról van szó ott van ebben a szegmensben a Renault Clio (Grandtour is) de a Dacia Logan is...abba nagyobb is a hely. Szóval ez a Swift a nyugdíjas rétegé lesz megint elsősorban akik piacra meg SZTK-ba fognak vele járni.
2017. máj. 23. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2

A nyugdíjas korosztálynak is kell autó és ez pont megfelel nekik. De látok fiatalokat is ilyennel akik nem az autóval akarnak felvágni. Meg középkorú, akár egyedülálló embereket is akik ritkán cipekednek kocsival és előny az olcsó fenntartás. Emiatt amit írsz nem lesz nekik ciki.

2017. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Konkrétan 3,15 millió az ára ennek az autónak (nem a listaár, hanem az ajánlott fogyasztói ár legkisebb felszereltségben). Reálértéken olcsóbb, mint anno a régi Swift volt, mikor az 1,2 millió volt 1996 magasságában (infláció volt azóta összesen +200%). A Dacia és a Lada kivételével egyik konkurens sem olcsóbb, és ez kimondottan egy kisautó (igen, van a Celerio is, ami még kisebb), nem csoda, hogy hátulra max. kisgyereknek van hely. Ellenben könnyebben parkolsz vele, mint mondjuk Egy Dacia Logan MCV-vel és kevesebbet fogyaszt.


Szerintem a kategóriáján belül teljesen rendben van. A régibe se férek be normálisan hátulra, főleg nem ha előttem is egy 190+ ember ül. De nem is várom el egy ilyen kategóriájú autótól.

2017. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy említetted a Clio-t, na az lehet, hogy alapáron elvileg olcsóbb, de se klíma, se rádió, ha ugyanaz kell, ami a Swiftben a legfapadosabb kiszerelésben benne van, már bőven drágább.
2017. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is gáz, inkább lenne pár tízezerrel drágább. Nem az a bajom vele, hogy hülyén néz ki, hanem ha egy balesetben felnőtt ül hátul, kitörik a nyaka.
2017. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
3,3milliótól van klímás clio szintén 1,2-es motorral viszont 10év múlva 1000%, hogy a swift kelendőbb lesz a használt piacon
2017. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen ez a fejtámla tényleg gáz.

De a swift alapvetően egy kétszemélyes kocsi,nem családi autó. Szükség esetén még két embert be lehet nyomni hátra.

Egy valóban kis fogyasztású megbízható gép, szerintem lesz rá igény.

2017. máj. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, inkább egy Fiat tipo
2017. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!