Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ideiglenes páv 4 vizsga ha...

Orosz bettina kérdése:

Ideiglenes páv 4 vizsga ha nekem 2hét mulva lejár fognak figyelmeztetni vagy figyeli ezt valaki?

Figyelt kérdés
2 eve otszor megbuktam a forgalmi vizsgan(sima b kategoria) elmentem pavra, valamelyik feladat jol ment de valamelyik kevesbe es csak 2 évre kaptam meg, viszont pav utan levizsgaztam es most van jogsim, abba semmi korlatozas nincsen. szerintetek ezt figyelik valahol? vagy fognak keresni az Nkh-tol?

2017. máj. 24. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
vagy szólnak neked, vagy valahol be van jelezve nekik a rendszerben és ha megfognak baj lesz :D A mentős-tűzoltós is csak 5 évre kapja a Páv1-et, minden 5 évben újra kell menni vizsgázni
2017. máj. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen én is ettől félek viszont arra is gondoltam hogy ez mindenkinek a maga baja hogy meghosszabbítja e max megbuntet a rendor ha megallit (foleg ha bent lenne a jogsimba) de azt nem irtal bele mert amikor csinaltattam nem vittem magammal a pavos papirt ami igazolja hogy korlatozas van. en abban bíztam hogy mivel nem lett beleirva ezert lehet hogy igy meg lehet uszni
2017. máj. 25. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!