Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift GL tényleg...

Suzuki Swift GL tényleg ennyire strapabíró? Ennyire jó autó?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy "mindent kibír", "elnyűhetetlen a motorja", "műszakilag megölhetetlen", stb. Ez tényleg igaz? Mi a véleményetek erről? Milyen fordulaton ajánlagos használni?

2017. máj. 22. 11:35
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Igen, műszkilag elég "igénytelene". Azaz nem nagyon romlik el, és az se kerül sokba (többnyire). Csak ne menj neki semminek vele, mert kb papírból van.
2017. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ami suzuki az lényegében örök.

Jó megbízható cuccok,egy jónak mondott akármilyen autónál 2x megbízhatóbb,de ha meghibásodik ,mert ez is néha megszokott ,akkor kb fillérekből megvan javítva.

A régi suzuki (90-2000-es évek) suzukija az amíg van benne olaj ,hűtőfolyadék és benzin léynegében itt lesz és menni fog,amikor mi már csak vén trottyok leszünk.


Csak nem hurkás nyakú "szoszi tázsvír" uriemberekneklett tervezve tyúkbőr üléssel és nem karikás autó vagy béjemfé ,sose törekedtek erre,és ezért nem a vezető autó.

2017. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mondjunk a mi 98-asunk pont olyan volt, hogy az akksi 1,5 év alatt kakkant meg :D és 3 évesen is kezdett egyre több baja lenni


de az esetek 95%ában tényleg a 'tegyél bele benyát és menj' autó

biztosra mentek motorban, nem pengeélen táncolós

2017. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát mikor látom, hogy a nyugdíjasoktól meg pizzafutároktól mit kapnak ezek a régi Swiftek, akkor mindig megerősödik bennem a hit, hogy ezeket az autókat nem lehet kinyírni. :D
2017. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az akku használatfüggő...

Taxi üzemben 10 hónap egy akku élettartama,max 1 év...

Nekem 2 hónaposan ment már el akkum gyári hibás!

honda gyári akku!

2017. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jó autónak nem mondanám,de nagyon megbízható és takarékos!

nekem nem jön be ,de ha 3-4száz ezerért kéne autót vennem ezt venném(vagy egy almerát)

2017. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg igaz, nálunk a családban 3 swift is volt. Szalonból egy 5 ajtós hatchback 1.3 8V, szalonból egy 3 ajtós hatchback 1.3 16V, meg egy használt sedan 1.3 8V. Az első 270ezer kilométert ment el újkorától fogva melós autóként, nem egyszer húzott közel fél tonnákat, aztán emiatt le is lett cserélve egy jóval nagyobb autóra, de bírta, soha semmi baja nem volt. A 3ajtós az rohangálós, gyerekhordós kocsi volt, abba is ment kilométer rendesen, csak 6 évesen beleszállt egy kamion hátulról, aztán meg használtuk egy ideig, de jobb volt eladni. A sedant azt használtan vettem 4éve, jó volt az is, semmi baja, bejártam vele a szomszédos országokat mindet, még Kölnig is elmentem vele. Most januárban lecseréltem, de csak azért mert már valami halkabb, biztonságosabb, erősebb, komfortosabb, klímás autóra vágytam. Ha egyébként lett volna helyem hol tárolni, nem adtam volna el. Én ajánlom, lehet gyilkolni ezeket a kocsikat, csak mellé kell a minimális karbantartás.
2017. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!