Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A három autó közül melyik a...

A három autó közül melyik a "legstílusosabb" napjainkban?

Figyelt kérdés

1.Mercedes W124

[link]


2.BMW 5 E34

[link]


3.Audi A6 C4

[link]


Csak megjelenésre, képzelhettek a képeken ugyan ezeknek a típusoknak helyére kombit,dízelt vagy benzinest, az érdekelne,hogy megjelenésre melyik a legszebb?


Lehet indokolni is, írhattok más típust is,hogy melyik a legszebb, csak előbb választást kérek ezekből, akár egyet, akár egy sorrendet, kinek hogy tetszik.


(Igyekeztem mindegyik típusból gyári kinézetű képet szerezni, és bár tudom,hogy az Audi helyére korban jobban illene a 100-as, de direkt az A6-ot kérdezem)


2017. máj. 28. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha patika állapotban van, akkor szerintem mindegy, mert mindegyik szép autó. Legyen mondjuk: merci, bmw, audi.


Egyébként meg:

1. cigánymerci

2. wannabe drifter hülyegyerek

3. román vendégmunkás

2017. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Ezek mindegyike inkább 10 éve volt valamennyire stílusos, ma egyik sem az.
2017. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]


2.850.000 ft


[link]


2.700.000 ft


[link]


1.500.000 ft


Mert ugye motorról, és évjáratról nem volt szó.

Szóval vegetálnék ilyennel a társadalom alján...de azért megkérdezném,hogy te mivel jársz?Van egy 10 éves Suzukid, és felső középosztálybelinek hiszed magad?

(már elnézést minden Suzukistól)

A kérdésre meg eddig 1 embernek sikerült válaszolni, úgyhogy minden személyeskedés nélkül, a szövegértelmezése 1-es, de pont az ilyen alacsony intelligenciával rendelkező emberek miatt írtam, hogy "írhattok más típust is,hogy melyik a legszebb, csak előbb választást kérek ezekből"

Ennél jobban nem tudtam lebutítani, sajnálom.

Természetesen mindkét válasz haszontalan, nem értem miért nem lehet egy ilyen egyszerű kérdésre válaszolni,vagy ellapozni...


Erre pedig nem kérek reakciót, ha mégis jön valami "komoly visszavágás" azt provokációként jelentem.

Az első válaszolónak köszönöm!

2017. máj. 28. 10:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
20 éve lett volna ez aktuális kérdés. Most már youngtimerek. A Merci a legkultikusabb. Az Audi a legsemmilyenebb ugyanakkor a legtartósabb.
2017. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A szép egy szubjektív dolog.

Szerintem például mind a 3 bűn ronda, nekem ez a stílusú autó nem tetszik. Ez van.


Azt vedd, ami neked tetszik és amelyik műszakilag a jobb. Az ember nem azért vesz jó esetben autót, hogy másik nézzék, hanem hogy használja.

2017. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom megvenni egyiket sem, egyszerűen csak egy kérdés.
2017. máj. 28. 11:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon öreg autók. Lassan inkább hobbiautónak jók, kiállításokra. Napi közlekedésre 15-20 éves közt még jó egy kocsi, utána már csak a szívás van vele és az értékük meg annyi hogy teszel hozzá pár száz ezret és 10 évvel fiatalabbat kapsz.
2017. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szép mind a három :)

Imádom az ilyen korú autókat, itt még tudtak autót gyártani.... nem pedig agyonelektrónikázott fűnyírómotorral gyártott turbós autókat csináltak...


Nekem 24 éves W201 Mercedes van 2.5-es diesel 409e km-el...

Ne higgy azoknak akik szerint az ilyen autók gagyik...


persze ha vesznek egy olyat amivel nem foglalkoztak és széthullik alattuk akkor persze, hogy gagyik :)


nálam már jó párszor volt, hogy pl. Tesco parkolóban vagy máshol odajöttek megkérdezni, hogy nem eladó-e a kocsi :)

2017. máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nagy Audista vagyok, de ebből a generációból mindenképp az E34-es a legstílusosabb, ebből a korszakból építette fel a BMW az imidzsét (a pozitívat, nem a negatívat). Ezért is van másodállásban egy ilyen 525-ösöm.

Az Audi ekkor még tényleg nem volt olyan szinten, de már nagyon jó autó volt az utolsó 100-as is, és ahogy írták, a legtartósabb. Csak az emberek nem tartották meg úgy őket, mint a W124-eseket például, mert az Audi nem számított olyan menőnek, és youngtimerként sem olyan értékes.

2017. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

Nem pofátlanságok ezek az árak? Ezek nem gondolhatták

ezt komolyan? 22 éves A6-os 1,5 millió? közel 30 éves

E-osztály meg 2,8?? Ezeket max. 500-600-ért szabadna árusítani? Agyhalottak!!!

2017. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!