Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni egy használt...

Szeretnék venni egy használt autót egy kereskedésben. Csak a vételárat kell kifizetnem?

Figyelt kérdés
Tehát arra lennék kíváncsi, hogy kifizetem azt az x összeget, és az már tartalmazza az ügyintézés díját is? Tehát az eredetiségvizsgát, meg ilyeneket? Vagy azt még a vételáron felül nekem kell kifizetnem?

2017. máj. 27. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Érvényes eredetvizsgát az eladó ad vagy csináltat újat . Enélkül nem megy az üzlet . Az átíratás a vevő dolga . Vizsga meddig van rajta , látta hozzáértő az állapotát ?
2017. máj. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ki kell meg fizetni az eredetiseg vizsgat, az atirast, kotelezo biztositast. ezen kivul meg illene olajat es szuroket cserelni, es talan vezermuszijat.
2017. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában a papírmunkát is intézik aminek felára van. Odamész, lefoglalózod aztán pár nappal később mehetsz az autóért ami már a neveden van. Én mikor megvettem az autót akkor neten kiszámoltam hogy kb mennyi az átiratás, de a kereskedésnél olcsóbb volt.
2017. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!