Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda cb 1000 r alacsony...

Honda cb 1000 r alacsony olajnyomás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Adott egy 2015 ös évjáratu honda cb1000r, amivel a minap hazafelé tarva egyszercsak alacsony fordulaton felvillant a piros olajos jelzés, ami magasabb fordulaton eltünt, majd kb 2500 alatt megint bevillant. Megmértem mérővel mennyi a nyomás, de rettenetesen kevés értéket mutatott kb(0,5 vagy annyi se). Foggalmam sincs mitől lehet, esetleg a gombára tippeltem, de mérővel is gyenge volt. Azis lehet hogy szivattyú.

Talán valakinek már volt hasonlo gondja, vagy van valami tippje mi lehet a baj.



2017. máj. 28. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem túl vékony az olaj ami benne van?
2017. máj. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokat jársz rövid távokon?
2017. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nemigazán, 10w30 van benne, most leengedtem az olajat És valoszinű 10w40 et kap, és egy uj olajszűrőt. Ha ez nem oldja meg akkor elég valoszinű hogy valami komolyabb baja van, de remélem nem, szinte uj motor nemlehet hogy máris tönkre menjen a szivattyú....
2017. máj. 29. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokminden okozhatja. Leggyakrabban alacsony olajszint, elhasználódott olaj habosodása, eltömődött olajteknő szűrő, eltömődőtt olajjáratok, kopott szivattyú.
2017. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Valoszinű le kell vennem az olajteknőt....

Szervizbe semmiképp nem akarom vinni

Ugyhogy remélem csak tényleg az olajteknőbe lessz valami..

2017. máj. 29. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:
10W-40 valószínűleg jobb lesz, bár nem tudom mit javasol a gyár.
2017. máj. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!