Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autónak van pici és...

Melyik autónak van pici és lehetőleg "kocka/téglatest" alakú tágulási tartálya?

Figyelt kérdés
Mitsubishi eclipse-ről van szó. A gyári tágulási tartály sem nagy. Nagyjából 1,5 literes. Viszont le kellene váltanom, mert a helyére belógna a turbo. A tűzfalon viszont volna kb 25 centinyi hely, ahová fel tudnék csavarozni egy szögletesebb tartályt. A kérdés, hogy milyen tartályt? Honnan találhatnék ilyet? Van olyan autó aminek ilyesmi a tartálya? Mint írtam gyárilag sem túl nagy, így szerintem bármilyen megfelelő lehet. A csöveket természetesen legyárttatom hozzá, így az sem szempont, hogy a csonkok átmérője mekkora. Csupán el kellene férjen. A tűzfalon megfelelő magasságban is lenne. Ha valaki ismer olyan kisautót aminek pici, kocka tágulási tartálya van, kérem írjon. Köszönöm. :)

2017. máj. 31. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
maruti, matiz, ilyesmiket nézegetnék.
2017. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Samara kiegyenlítő-tartály, 1380Ft a Kelemen Művek-nél.
2017. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az nem egészen "kocka" alakú, illetve nem is csavaros a felfogatása. Én is swift, meg ilyenekét nézegetem. Van univerzális aluból. Úgy fest az lesz ha nem találok műanyagból valamit.
2017. máj. 31. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!