Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert nincs gyujtas?

Miert nincs gyujtas?

Figyelt kérdés
Figyelmetlensegbol ugy toltottem a kocsi akksijat, hogy rajtamaradt a gyujtas. Ezutan kattogott mikor rakapcsoltam az toltesre, majd gyorsan le is vettem, mert megijedtem hogy valami kart okoztam benne. Ezutan gyujtas levetelevel feltoltottem, es mikor betettem a kulcsot mindenfele elektromos berendezesek beindultak es villogott minden egy-ket masodpercig es azota semmilyen aktivitast nem mutat az auto. Mi lehet a baja illetve mit tehettem tönkre azzal, hogy a gyujtast rajtahagyva toltottem az akksit?

2017. jún. 1. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen autó, milyen töltő?
2017. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Citroën C3 1.1, 12 Voltos
2017. jún. 1. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondoltam hogy 12 voltos, de milyen?

Abból is van sokféle.

Stabilizált, vagy csak egyszerű trafós, egyenirányítós, szabályzó nélküli?

Utóbbi esetben a feszültségcsúcsok simán megölhették az autó elektronikáját (főleg ha az akku amúgy már öreg, és elvesztette a kapacitásának nagy részét)

2017. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!