Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit vennétek a helyemben...

Mit vennétek a helyemben Astra F-et vagy Fiat Brava-t?

Figyelt kérdés
A Brava olyan modernebbnek szebbnek tűnik egész olcsón vannak, az Astra talán megbízhatóbb de nem vagyok ebbe biztos. Véleményeket,tapasztalatokat szívesen fogadok.
2017. jún. 5. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem F Astrám van. Nagyon elégedett vagyok vele, eddig SEHOL NEM HAGYOTT OTT! Mindig hazahozott! 170.000km-rel vettem de tuti vissza volt tekerve, most 362.000km-ert mutat. Viszem vizsgázni e hónapban, komoly javítás a vizsga előtt 2első féktárcsa csere(6000/darab de ez nem a mezei hanem a hűtött) amit már a kettővel ezelőtti vizsgán is ki kellett volna cserélnem de átrugdosták, most már nem menne át. Ennyi. Fiatom is volt egy ezeréves Fiorino. Na arra konkrétan egy forintot nem költöttem az árán kívül, bár azt csak heti 1x használtam 50km erejéig 3éven át.
2017. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tomcatters ***** válasza:
Unokatesómnak volt anno fiat stiloja,nem tudom mennyiben hasonlit a bravara,nem ismerem a fiatokat annyira.... ujonan vette,de mindig volt valami baja... eladta , jelenleg egy alfa 159 van,azzal is mindig van valami XDDDD ...Zuhanó repülőről süllyedő hajóra... Sztem Opel astra :)
2017. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen F Astra!

Ebben az árkategóriában az egyik legolcsóbban fenntartható és legmegbízhatóbb autó!


A Brava/Bravo egy igazi hulladék, még viccnek is rossz!

2017. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért arra figyelj az F Astranal, hogy ne valami szétrohadt levedlett melós kocsit fogj ki.
2017. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aztmondta egy ismerős,hogy a Bravakból az 1,2es utolsó szériás darabok elég jók,ha jó állapotban tartották,ő inkább ilyet venne az astra helyett. A régi 1,4 esekkel szokott gond lenni a motorral meg a váltóval azért van ennyire rossz hírük,meg ezmiatt is ennyire olcsó az egész tipus,viszont 1,2es jó vétel lehet.
2017. jún. 5. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!