Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt már itt olyan aki utaskén...

Volt már itt olyan aki utasként balesetezett, és később beült ugyan az mellé a sofőr mellé? Nem féltetek?

Figyelt kérdés

Velem 1,5 hónapja történt egy baleset, szerencsére az anyagi káron kívül semmi nem keletkezett, néhány lila foltot leszámítva.

Nem én vezettem, de holnaptól azzal fogok munkába járni, akivel történt az eset.

Kicsit félek beülni mellé, elég szar érzés volt az anyósról végig nézni ahogy egy román kamionba belerongyoltunk hátulról...

Az illető egyébként átlagosan vezet, napi szinten 100km tesz meg kocsival, és 15 éve nem volt balesete.


2017. jún. 5. 17:29
 1/3 crudy ***** válasza:
Attól függ. Ha figyelmes vagy és gyakorlott a témában és ott is voltál akkor meg tudod állapítani h kinek a hibája volt. Ha nem az övé akkor nincs gond, mert balesetek nap mint nap előfordulnak és ha valaki hülye volt és volt is baleset akkor biztos h volt ott legalább egy valaki aki nem hibás, vagy csak kevésbé. Egy barátom egyszer nem állt meg egy stop táblánál és totálkárra törte az autót. Ott ült mellette egy harmadik közös ismerős is. Én nem voltam ott, de így se akarok beülni mellé. Szerencsére nem is kell. Egyébként ha 15 éve vezet balesetmentesen és naponta sokat tesz meg akkor mondhatjuk, hogy nem jellemző rá a veszélyes vezetés.
2017. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erősen baleset és ember függő.

Van olyan, aki mellé alapból nem ülök be szívesen.

2017. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer utaztam egy olyan személlyel aki minden kanyarban előzött még nem belátható szakaszokban is. Soha többet nem mentem vele.
2017. jún. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!