Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti hol tankoltok? (Mol Shell...

Ti hol tankoltok? (Mol Shell OMV Agip vagy auchan és egyéb magánkúton mert.. )

Figyelt kérdés
mert útba esik, úgyis az auchanba vásárolok, már megszoktam azért járok oda, jó a kiszolgálás, mert ott a legolcsóbb. ilyesmi érdekel.
2017. jún. 6. 11:04
1 2
 1/15 crudy ***** válasza:
65%
MOL shell, mert a laikusok nem tudják de az üzemanyag minősége hatással van az autóra.
2017. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Agip kúton már fél éve nem, mert megvette a MOL. Az is MOL kút, amin még kint maradt az Agip logo.

EGyébként az Agip-ból átalakult MOL kutakon szoktam tankolni.

2017. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Auchan, mert mellette elmegyek naponta, a datalogger szerint a kocsi semmit se érez eltérést az üzemanyag minőségében a többi kúthoz képest, zárt profi rendszerük van így a minőség állandó, és évi 40-50e km nel az ár is számít. De tankolok máshol is.
2017. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A közelemben van: Auchan, MOL, Shell, OMV és egy magánkút.

A Shell és a magánkút a legdrágább, így azok kilőve.

A MOL és az OMV egy árban van, de a MOL közelebb van.

Az Auchan a legolcsóbb, de 2-3 Ft-tal olcsóbb csak a MOL-tól, annyiért meg nem éri meg.

Tehát általában MOL, ritkábban OMV.

2017. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Benzint csak a shell-nél tankolok.

Sthill fűkaszán már megtapasztaltam, hogy hogyan lehet tönkre vágni egyéb kutakon vásárolt üzemanyaggal.

2017. jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

alapból OMV,hiszen az alapja a benzinnek ugyan,csak az adalékok másak (meg a szennyezettségi szint,igaz az hanyagolható ,hiszen extrém mértékben "szűrt"...

Inkább az osztrák munkájában bízom meg,mint a magyar "gyors megdobjuk".

Ezért is amikor Zalába,vas megyébe vagy győrbe megyek akkor átalában 1 tank OMV ,meg 2-3 60 literes hordót telenyomok.

De OMV-t sem vetem meg,közel 20 éve használom,amikor nem az említett 3 osztrák határmenti városban vagyok...Az AGIP az MOL,év végéig átcserélik a neveket.De Auchan?Ugyan...Jó,hogy nem nyit a Tesco kutat,és Tesco Value 95-öt tankolok 11 forinttal olcsóbban...,dízelből pedig csak OMV prémium

2017. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Régebben OMV MaxxMotion Dieselt tankoltam rendszeresen. De nem tetszett, hogy nagyon hangos tőle a motor. Főleg az alapjárat olyan csattogós, gázadásra meg hangosan kerepel.

Így már 3-4 éve kizárólag Shell V-Power Nitro+ Dieselt tankolok. Nekem ez vált be. Halkabb tőle a motor határozottan. Ha pedig csak a fele igaz, hogy mindenféle tisztító adalékok vannak benne, akkor nekem már megérte. Ezen kívül olcsóbb is mint az OMV. A pontgyűjtögető kártyával van szinte folyamatosan 15Ft literenkénti kedvezményem + néha adnak bizonyos boltokban kuponokat is, amivel még olcsóbb.

2017. jún. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csakis OMV vagy Shell. Auchan és társainál még akkor se nagyon tankolnék, ha nem lenne semmi más a környéken, és kifogyna a nafta (na jó, akkor igen). Hogy miért? Mert nem akarok 2 évente befecskendezőket cserélni, meg ilyesmi.
2017. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

"MOL shell, mert a laikusok nem tudják de az üzemanyag minősége hatással van az autóra."


A laikus hozzászóló nem tudja, hogy a legtöbb benzinkút a MOL-tól veszi az üzemanyagot...

2017. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Korábban kizárólag OMW maxxmotion-t tankoltam, mivel állítólag az közvetlen Bécsből jön, eredeti osztrák minőség.


Később átálltam MOL evoneo-ra. Azóta kevésbé csörög hidegen a dízel, mint ahogyan előttem is irta valaki.


Ladába pár évig Auchan-nál tankoltam, majd egyszer Luk-nál. Olyan erőtlen lett, azt hittem elromlott. Luk-os benzint kihajtottam utolsó cseppig, majd telenyomtam sima OMV-ssel és kicsit jobb lett a motot járása, mint korábban az Auchanossal. Így míg használtam már csak OMW-t töltöttem.

2017. jún. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!