Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők nem bírják hallgatni a...

A nők nem bírják hallgatni a kritikát? Ha egy nővel beszélünk akivel komolyabbat is tervezünk akkor nem szabad semmi olyan mondani ami esetleg valami hiányosságra világít rá?

Figyelt kérdés
Az ilyen témákat érdemesebb kerülni? És ha esetleg mégis felmerül akkor adjunk neki mindenképp igazat?
2014. okt. 23. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az igazat mindenképp ha úgy nem működik akkor nem passzoltok össze.
2014. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább jó, ha valaki a hiányosságokra is fel meri hívni a figyelmet.
2014. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát, a legelején érdemes kerülni. majd amikor komolyabb a kapcsolat, akkor tanácsos óvatosan felvetni.
2014. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

igen, a nőknek csak igazat lehet adni, főleg egy bontakozó kapcsolatkor :)

ha meg megemlíted neki, hogy van rajta felesleg, nem elég vicces, túl hosszú a körme, vagy akármi, halál fia vagy! :)

17/L

2014. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha őszintén hallok kritikát, mert csak így tudok a dolgokon javítani.
2014. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az attól is függ, hogy tálalod a kritikát. Én mondjuk kíváncsi vagyok, mások hogy látnak/szerint min kéne változtatnom/stb. (:
2014. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
pl mondjuk amikor a fogyókúrás 90 napos marhaságaikat kell hallgatni úgy hogy én redszeresen edzem és tudom hogyan kell táplálkozni egészségésen és mégis mártírkodnak és csak azt akarják hallani hogy "húha hát az nagyon kemény, nagyon ügyes vagy stb stb.." holott nyilvánvalóan egy marhaság az egész és valójában csak nincs akaraterő!
2014. okt. 23. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!