Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy agregátorom, melyből...

Van egy agregátorom, melyből folyik a benzin, amikor kinyitom az üzemanyagcsapot. A szervizből azt írták, hogy "Nem zár el az úszóház szelepe. "?

Figyelt kérdés
Van valami ötlet, hogy én ezt házilag hogy tudnám orvosolni? Egy hasonló problémánál azt írták, hogy meg kell ütögetni, és helyreáll a rend. Előre is köszönöm!

2017. jún. 7. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínüleg a tüszelep, amit az uszónak kellene elzárni fenn akad és ezért a benzin túl töltödik az uszóházban.

Az úszóház kocogtatás ütögetés lehet segit átmenetileg a dolgon, de talán új tüszelep jobb lenne bele.

2017. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

3 éve vásároltam áramkimaradás esetére.

Azóta évente 1-2 - szer beindítottam, és járattam egy kicsit. Most is ezt terveztem, viszont miután kinyitottam a benzincsapot folyt belőle a benzin.

Szóval biztos nem használatból adódik a probléma, mert élesben még nem is üzemelt szerencsére, csak járattam néhányszor.

2017. jún. 7. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosat csak akkor lehet mondani ha bele nézel az uszóházba. Az uszó is "ludas" lehet ha mondjuk kilukadt és ezért nem emelkedik fel a szelepig,de én már jártam ugy is hogy az uszó szára lejött az uszóról a forrasztás elengedte, pedig majdnem uj volt. Kopogtasd kocogtasd,ha az használ akkor a tüszelep a gyanus, ha nem javul akkor bele kell nézni jobhiján.
2017. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Kipróbálom a kocogtatást, és remélem segít. Így megúsznám a szervizt... :)
2017. jún. 7. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!