Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4 liter benzin lett beleöntve...

4 liter benzin lett beleöntve a dízelautóba, kb 50-54 liter gázolaj van benne, mit mondtok, ez így még használható?

Figyelt kérdés

Barátnőm ráakart tankolni hosszú út miatt,20 litert ,de 4 -nél észrevette...

Na de ez így kb 5% adaléknak felel meg.


Szerintetek?


2017. jún. 4. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kutyabaja nem lesz.
2017. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bakfitty.
2017. jún. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

úgy tudom régen még direkt raktak is bele egy kis benyát hogy télen jobban induljon.

Nem lesz baja.

2017. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ennyit már én is töltöttem a mazdámba(is) semmi baja nem lett. Nem csörgött, nem kopogott..


és nagy mínuszban(-15 alatt) én is töltök a majdnem teletankba 1-2 lityi benzint

2017. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyitől semmi gond nem lesz.
2017. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha common rail Diesel annak azért gáz, de túl fogja élni. Ha maradt funyirobol etc 2 ütemű olaj pár deci azt dobd bele a tankba de ha nem teszed se baj
2017. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit ne öntsél bele, ne kotyvassz. Nem lesz baja ennyi benzintől, de máskor ne tegyél bele, se télen, se 2T olajat. Mondvacsinált netes legendákra ne ülj fel.
2017. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!