Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gumiabroncsit vegyek?

Milyen gumiabroncsit vegyek?

Figyelt kérdés
Márkákra lennék kíváncsi. Mivel nő vagyok sajnos egyáltalán nem értek hozzá.
2017. jún. 8. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Amire van pénted, azt vedd meg.
2017. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Mivel nő vagy ezert felteszek én is egy kerdest,hogy lasd mennyire ertelmetlen az amit kiírtal!

Az én kérdésem:

Milyen sminket vegyek?Márkákra lennék kíváncsi. Mivel férfi vagyok sajnos egyáltalán nem értek hozzá.


A te kerdesed is kb ilyen szintű!

Ugyhogy ird le,hogy egyaltalan milyen autorol van szó,téli vagy nyári gumira gondoltál,mi a keret stb stb......mert erre igy hasznos valaszt nem hiszem hogy fogunk tudni adni!

2017. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Gumin nem szabad spórolni, ez az egyetlen dolog, ami érintkezik az aszfalttal. :)

Linglongot ne vegyél, meg hasonló csodákat, esőben használhatatlanok.

Nem kell 40 ezer/db-ért venni, de azért ne is 10 ezerért.(Ha mondjuk egy 16-os kerékről van szó)

Toyo, Hankook, Michelin, Continental, Dunlop. A jobbak közül már lehet válogatni, ki mire esküszik.

2017. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Honda Jazz,nyárigumi. Többnyire városban szaladgálós autó,semmi extra körülménynek nincs kitéve.

Nincs keret.

2017. jún. 8. 08:34
 5/10 anonim válasza:
59%
Annyi biztos, hogy ne négy évszakosat.
2017. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 crudy ***** válasza:
59%
Ugy ugy, keruld a negyevszakosat, az maradjon meg azoknak akik aazt hiszeik ezzel atvertek a rendszert. Amit irtak toyo hankook stb ezek jo markak. Michelin is jo de eleg draga. De nagyon jo. Egy garnutara ha 100-120 kornyeken van az normalis de sokaig jo is. A ling longos vackoknak az a reklamja h olcso de ugyan az a minoseg. Vedd meg es nagyon jol jarsz. Mondanom sem kell h azert olcso mert NEM ugyan az a minoseg.
2017. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mivel keveset jársz, mindenképpen négyévszakosat. A külön téli-nyári hamarabb fog elöregedni, mint elkopni.

Ezekre a gumis-ügynökökre ne hallgass.

Négyévszakosból viszont csak márkásat érdemes venni. A Michelin CrossClimate és a Goodyear Vector 4Seasons üti meg pillanatnyilag a mértéket, ezek bizonyítottan használhatóak, téliként és nyáriként is a középkategória tetején teljesítenek. Természetesen nem veszik fel a versenyt egy pré,ium nyári vagy téli gumival, de használható kompromisszumot tudnak nyújtani.

Návtelen gyártók négyévszakosaitól óvakodj, semmire sem jók, gyorsan kopnak.

2017. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat.

Semmiképp nem szeretnék spórolni rajta,de a legdrágábbat sem megvenni mert úgy gondolom nekem felesleges.

Akkor lényegében mindegy,hogy a jobb márkák közül melyiket választom?

Egész konkrétan Goodyear,Pirelli,Hankook gumikat néztem eddig.

A négyévszakoson eddig igazából nem is gondolkodtam mert egy éves a téli gumim.

2017. jún. 8. 12:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek jó márkák, nem tudsz rosszat venni belőlük. A gyártási évre figyelj oda.
2017. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hankook Kinergy Eco K425
2017. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!