Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez tipikus story? Árultam egy...

Ez tipikus story? Árultam egy autót, amire 2 szaros nepper rá is kattant. Jöttek, próbálták a piaci ár feléért megvenni, de nem adtam el. Ezt követően napokig hívogattak álnéven és próbálták leverni az árat.

Figyelt kérdés
már eladtam a kocsit, de erre kíváncsi vagyok. Megismertem a hangjukat, szánalmas....
2017. jún. 10. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, ez néha előfordulhat, sőt egyre gyakoribb az ilyesmi sajnos

de ez csak üzlet ugye.... Ne vedd magadra, pofátlanság az igaz, de ugy vannak vele probálkozni lehet, előbb utóbb ugyis lesznek olyanok akiktől nagyon jo áron huznak le egy-két verdát,

Az ijenekkel nem tudsz nagyon mit kezdeni

ha nem szálnak le rolad egyszerűen mond azt: már eladtam az autot csak fenn maradt a hirdetés , ha ez után is hivogatnak és teljesen meg győződtél arrol hogy "seftelők" elküldöd a büdös pi**ába,

Ezek után ugyis leszálnak rolad max még egyszer megismétled az előző mondatot és ők is tovább lépnek mert keresik a következő pácienst (ez jobban azoknak szól akik jelenleg vagy a jövőben ijenek zaklatnak)

2017. jún. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fel lehet ismerni őket, már a telefonban alkudni próbálnak. Jellegzetes hőbörgő stílusban dumálnak.
2017. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bele kell írni, hogy kereskedőknek és tesóknak nem eladó.

Így ki tudod szűrni. Amikor hívnak és kérdezik mennyi a vége rakom is le.

2017. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 veterán vas ***** válasza:
100%

Röviden és lényegre törően kell tárgyalni.

Vevő: Mennyi az autó?

Én: Egymillió háromszázezer, alku nélkül.

V.:Aha. És mennyit enged....ha... esetleg....

É.:Mondom, hogy egymillió háromszáz, alku nélkül.

V.:Na de piacon vagyunk, és az üzlet....

É.: mit nem ért, az összeget, vagy azt hogy nincs alku?

V.: na jó, de úgy látom ez törött volt.

É.: ja. ha észrevette, akkor önnek nem eladó.


Ezen a ponton általában feladják.... ;)

2017. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!