Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ilyen koccanásos helyzetbe...

Egy ilyen koccanásos helyzetben ki a hibás szerintetek?

Figyelt kérdés

Sokszor találkozok jó kedélyű fiatal 18-25 közötti apuci fizette srácokkal ,minap is : párhuzamoson megyünk 1-1 sáv,ő kacsázik a sávjában ,enyémbe is bejött ,oldalra húzódtam az elválasztó korláttól volt kb 20 centi...

Dudálok,hogy "he".Ránézek ,rámnéz mutatom hogy "dilis" középsővel,meg artikulálom,hogy te pamacs,de lehet valami ősimesterségnek hangzott az egyik szülőjéről.pasz

Kicsi gázt tolok,mert önelégült ecsethaj,és a kb 60 kilós 1.80 fölötti gyereket "izompólóba" nem akartam nézni,elkezdi tolni neki : bevág elém,majd fékez erőből...

Nekem satuzni kell,kielőztem és ismét egyszer csak megjelen egy 8-10 km múlva,ismét satuzik,nekem csikorgósat kell ...

Gondolkodtam,mi lenne ha én telibe letolom és belelökődöm...?

Hiszen gyorshajtás,veszélyeztetés már a besorolásnál,index nélkül.Majd a két kocsi között 1 méter sincs talán,és fékez...

5 km/h különbség lehet ennyi idő alatt...Max összetöröm a kocsiját,és még én jelentem őt fel nem?

Mert én logikailag csak megyek ,és ő veszélyeztet.

Mert 2 satu után már én előztem ki és megálltam a parkolóban,hogy szálljon ki valami legyen és beszéljünk mire fel.

Mert nincs kedvem új gumit venni miatta...

Horgászós rönkrácsos vitarával meglököm röhögök max és rendőrt hívok neki,meg zsepit adok.

Mert ezek undorítóak!


2017. jún. 11. 20:04
 1/7 anonim válasza:
Anyuci apuci eszt nemad a kocsihoz :D Ha nekimennel neki allna feljebb az biztos, hogy mit kepzelz. Ha rendori intezkedes lenne te ugyis annyit mondanal hogy direkt fekezett elotted tobbszor is, es belementel. Majd kinovik remelhetoleg :D
2017. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor meg szoktam állni, de még sohasem mertek kiszállni.
2017. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is megálltam,kiszálltam,néztem a srácot ,jött lelassított anyázott és elment,most már valahogy ha saját maga kellene valaihez és nem 1500 kg anyag BMW logóval akkor nem ment :(

Csak azért nem akarok mégegyszer 28/db (kedvezménnyel) áron gumikat venni mert "kockásra" kell fékezni Ricsi Rics miatt,aki gyáva.

2017. jún. 11. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kamerafelvétel, akkor te leszel a hibás: nem tartottad a követési távot.
2017. jún. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy inkább úgy írom, hogy téged hoznak ki hibásnak.

Nyilvánvalóan ő a valódi hibás.

2017. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bizony, ilyenkor jó a kamera. Mert hiába ő a baleset okozója, ezt nem tudod bizonyítani. Így téged hoznak ki hibásnak.
2017. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát jól egymásra találtatok. Miért van az hogy engem még egy ilyen se talált be?
2019. jan. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!