Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ekkora előnyt be lehet valahog...

Ekkora előnyt be lehet valahogy hozni? (vezetési tapasztalat)

Figyelt kérdés

Ma volt az első vezetési órám, azt hittem jól fog menni, kicsit csalódott vagyok, nem ment rosszul, de nem is úgy ment, ahogy szerettem volna(motorozni tudok, azt hittem ez is fog menni úgy elsőre), most kicsit csalódott vagyok.

Barátnőmnek 2 éve van jogosítványa, ő azóta picit minden nap vezetget, szerintem egész jól. Engem nagyon bánt, hogy ebben lány létére ő az ügyesebb, illetve neki ott az apja, akivel el tud járni gyakorolni, én pedig nagyon bénának érzem így magam.

Azt szeretném, hogy én jobban vezessek. 2 évnyi előnyt be tudok hozni valahogy?


2017. jún. 12. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Be lehet ha te később többet fogsz vezetni mint ő.

De ez miért fontos hogy ki vezet jobban? A lényeg hogy biztonságosan eljuss oda ahova akarsz.


2 év után szerintem már nem kell apuka hogy elkísérjen gyakorolni. Én 2 hónap után egyedül ültem a kocsiban. Ebből ítélve a barátnőd nem mer nagyon vezetni egyedül vagy pedig az apja félti nagyon.


Az én barátnőm többet vezet mint én és ügyesen is de sose méregettem hozzá magam. Amúgy van olyan helyzet ahol én vagyok a jobb :P , pl ő nem tud kézi váltós autót vezetni én meg szinte csak ilyet vezettem eddig.

2017. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Apja inkább akkor megy vele, ha ismeretlen helyen vezet.

Tudom, hogy nem jó hozzá méregetni magam, de valamiért nagyon rosszul érzem magam emiatt. Férfiatlannak érzem, hogy ő jobban vezet, mint én. Ráadásul ő még fiatalabb is nálam pár évvel. Szóval frusztrált vagyok nagyon.

2017. jún. 12. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha lesz kocsid, akkor vezeted minden nap és majd behozod, ne parázz.

De az se nagy tragédia a barátnőd ügyesebb, sok nő van aki ügyesebben vezet sok nagy mellényű férfinál.

2017. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Óóó ne hülyéskedj már, ma vezettél először. 5000 km után, ha nem vagy béna, már nagyon szépen fogsz tudni majd vezetni te is. Addig még fog látszani, hogy kezdő vagy, de ez természetes.
2017. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a vezetés a probléma, az igazi gond, hogy neked frusztráltságot okoz, ha a barátnőd időlegesen, vagy tartósan jobb nálad.

Vezetni meg lehet tanulni, sok gyakorlással lehet rutint szerezni, de ez megold valamit?

Mi lesz, ha a barátnődnek több lesz a fizetése, nagyobb lesz a baráti köre,stb?

2017. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező ne legyél már gyökér...
2017. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!