Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes szerelőhöz vinni ha...

Érdemes szerelőhöz vinni ha 35. 000km alatt elfogy a hűtővíz?

Figyelt kérdés

Van egy 2 litres, 10 éves TDI-m. Nincs fehér színű kipufogógáz, az olaj nem barnás, a hűtőfolyadákban nincsenek buborékok...tehát nem "erősen hengerfejes". Nem találtam szivárgásra utaló nyomokat.

Megéri elvinni szervízbe egy ennyiért?...tudom, hogy egy halom pénzbe kerül a tömítés csere.


2017. jún. 13. 17:28
 1/10 crudy ***** válasza:
Ha nem zavar akkor nem, majd ugyis drasztikusabb lesz es kiadja a hibat. Akkor vidd el.
2017. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogy. Nézd nyugodtan, hogy tönrebaxod a motort. Nem érdemes, hanem kötelező, de hogy ez miért kérdés, nem is értem...és attól, hogy megnézi még nem lesz drága...
2017. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elfogy a hűtővíz az mit jelent? A 4-5 liter ami benne van rátöltögetéssel? Vagy csak egyszer 2 deci a tartályból?
2017. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megtöltöm a maximum szintig és rátöltés nélkül a minimum szintig esik le.
2017. jún. 13. 18:51
 5/10 crudy ***** válasza:
És ott is marad?
2017. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak a hűtősapkád rossz, túl hamar elengedi a nyomást.
2017. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35 ezer km alatt? Az rengeteg, biztos nem hengerfejes, mert akkor párezer, vagy párszáz km alatt elfogyna. Ha pedig nem hengerfejes ,akkor nincs gáz, max szivárog valahol picit.
2017. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi történik amikor a minimumot eléri mert akkor rá szoktam tölteni.

Szerintem sem hengerfejes. Azért is írtam le, hogy tünetmentes. Szerelőhöz kicsit félek elvinni mert tartok attól, hogy átvernek.

2017. jún. 13. 21:51
 9/10 A kérdező kommentje:
Esetleg elárul valamit, hogy ha csak desztillált vizet rakok hűtőfolyadék helyett, akkor hamarabb fogy?
2017. jún. 13. 21:52
 10/10 anonim válasza:
Szerintem nem vészes. Apám évek óta így jár a fábiával. Havonta egyszer kicsit rátölt. Porszáraz a motor, egészséges az olaj, csak melegen valahol engedi a nyomást. Valószínűleg nálad is ez lehet.
2017. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!