Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgánál mi történik...

Forgalmi vizsgánál mi történik sikeres vizsga után?

Figyelt kérdés

Miutàn vègeztünk ,ès megèrkezünk a kiinduló helyre,van valami teendő?

Alàírás,papírmunka?

Vagy csak egyszeruen kiszâll a vizsgabiztos,es mindenki megy a dolgàra?



2017. jún. 14. 13:59
 1/3 crudy ***** válasza:
Elmondja h nagyon ovatosan vezrss es kapsz egy sikeres vizsgabizonyitvanyt amit be kell vinned a petzval utcai irodaba a sikeres eu kartyaval egyutt es ott kapsz egy igazolast h elvegezted a sulit akivel bemehetsz az okmanyirodaba es kikerheted a jogositvanyt
2017. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A beosztás sűrűségétől, s az észlelt hiányosságoktól függően pár szót szokott szólni a vizsgabiztos, de hosszas elemzésbe nem kezd.

Amikor én vizsgáztam, csak előtte volt papírmunka, amibe én is be voltam vonva. Nyilatkoznom kellett, hogy járműveztetésre alkalmas állapotban vagyok.

Vizsgalapot szerintem nem kellett aláírni, sem sikeres igazolást sem semmit a végén.

Régen volt, tévedhetek. De sok dolog nem történik.

Ha sikeres volt a vizsga, megkapod azt a cetlit, amivel sokan vezetnének, s kérdezik itt, lehet-e. Nem lehet.

Az oktató elmondja a további teendőket, de az a papíron is szerepel.

Bukta esetén pedig ő is elmondja, mi volt a baj, s megbeszélitek a folytatást.

2017. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elmondja,hogy a jogsi nem azt jelenti,hogy tudsz vezetni,hanem hogy nagy határ szir (a-val nem i-vel) jogszabályok szerint egyedül alkalmas vagy vezetni biztonságosan. <-- igaza is van. (csak alapjaid vannak )

Kapsz 1 másolat értékelőt.

Aláírsz pár papírt.

Majd bemész a papírjaidért pár nap mire elkészül a vizsgafelügyelethez, bemész értük,és elcsattogsz az okmányirodába és ott navigálnak :)

2017. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!