Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres forgalmi vizsga után,...

Sikeres forgalmi vizsga után, milyen időkorláton belül lehet átvenni a vizsgát igazoló papírt az NKH-nál?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) remélem tudtok nekem segíteni!?

2,5 évvel ezelőtt sikeresen leadtam a KRESZ-t és a forgalmi vizsgát, csak a gond az, hogy a forgalmi vizsga után nem mentem el az NKH-hoz elvenni a vizsgaigazoló lapot, mert megmondom az igazat nem tudtam, hogy hogy megy ennek a menete,azt hittem elég az a papír, amit a vizsgáztató adott. Ezután sürgősen elkellett utaznom külföldre és ott is maradtam, így annyiba maradt és az elsősegély vizsgát sem adtam le akkor. Most vissza jöttem és szeretném befejezni. A kérdésem az lenne, hogy 2,5 év után még kiadják a forgalmi vizsgát igazoló papirt és nem késő még most leadni az elsősegélyt??Nem szeretném előről kezdeni az egészet. Köszi a választ előre is!


2017. jan. 22. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Besétálsz a NKH illetékes központjába és megkérdezed.

Az énvéleményem, hogy a már befejezett, sikeres vizsga után, annak érvényességét csak egészségügyi, vagy szabálysértés, büncselekmény miatt vonhatják vissza, el nem évül. A gyakorlatban persze lehet problémás az igazolás kiadása, nem biztos, hogy kéznél van az igazolás, de megkeresik.

2017. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!