Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 51 napra tettek be sikeres...

Kasza.. kérdése:

51 napra tettek be sikeres elmélet vizsgga után forgalmi vizsgára igaságos ez?

Figyelt kérdés
Instructorom felhívtam 3hétre tette be az első órám 1héten 5x végzetem azt monta hosszúba való vezetés 2 órának felel meg ;)29órát levezettem persze 48-50perc egy 9ra ,mentem az elm3leti oktatásra h3tfőn reggel 6kor ott voltam az ajtónál 50társamal eggyűt 8nyitoot akkor voltunk 200kb 7órás sorbanálás utan 26/23vagyis átmenő 51napra kitettek vezetni de mindenkivel ezt csinálják ... Ez hósszú idő ezért kell vegyek 8órát hogy ne felejcsek el semit a vezetésből (rengetegen vannak akiknek 3dikszora sikerűl 50x3 150 nap félek ..... Van hátra 25napom mindennap felkellek napokot számolom vissza ez ROMÁNIA

2017. ápr. 23. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
hát öreg. majd ha meg tudod fogalmazni értelmesen magyarul hogy mi a bánatod, akkor talán válaszolni is tudunk.
2017. ápr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Mi a....
2017. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gondolom akkorra van időpont. Nem lett volna kötelező ám hetente 5-ször vezetned, lehetett volna kevesebbszer, vagy hagyhattál volna egy kis szünetet, akkor most nem kellene plusz órát venned.


De ha így nem érted, akkor megpróbálom a te bolygód nyelvén: Ignnana, godddom aorratd nav idoppnt. Em luzz vhasd jksotelezo am hethtte 5szzr vuzutu, lagatta vnha kuvistbbször, bocs, meguntam.

2017. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Látom te már haladó vagy Mordoriban..
2017. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ijen jót rég nem kacaggtam 🤣
2017. ápr. 24. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!