Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mi a legjobb...

Első autónak mi a legjobb választás egy olyannak, aki tapasztalatlan még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Autó vásárlása előtt állok,illetve tervezem. Vezetni nem igen tudok..még sajnos nem volt alkalmam gyakorolni annak ellenére,hogy a jogsim meg van 2 éve. Tanácsot szeretnék kérni ezügyben tőletek,hogy egy kezdőnek,aki még tapasztalatlan mi lenne a legjobb választás? 400-500 ezret szánnék rá. Én valami kicsire gondoltam kezdésnek. Amik felmerültek: Renault Clio, Twingo,Volkswagen polo, Opel Corsa.


2017. jún. 18. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Tehát össze akarod törni?


Akkor valami tömegautót vegyél, amivel tele vannak a bontók.

b corsa, f astra, swift és társai


A kicsi autós elméleteddel nem értek egyet. Ha egy nagyobb autóval tanulsz meg parkolni, akkor a kisebbekkel sem lesz gondod, fordítva ez nem igaz.

2017. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem akarom összetörni! Dehogy..csak féltem az autót is meg magamat is :D

Amúgy lány vagyok és félek kicsit nagy autót vezetni,azért is gondoltam a kicsire,de lehet igazad van a nagy autókkal kapcsolatban. Köszi

2017. jún. 18. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
4-500ezer összesen, vagy csak a kocsira? Én egy B Corsát ajánlanék, 1.4 benzin motorral, Nem kel feltétlenül összetörni, de megtanulni az autókezelést tökéletes. Olcsó hozzá minden és könnyen beszerezhető, csak rozsdamentes legyen. 1-2 lefulladás, 1-2 kisebb meghúzás úgyis lesz, arra kár lenne drágát venni, később majd veszel jobbat. (Magam is egy A Corsával kezdtem még 5 éve) Még a Suzuki Swift is egy jó választás lehet ilyen szempontból.
2017. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is adom azt a véleményt, hogy hülyeség, hogy elsőre csak kicsi és olcsó autót szabad venni. Lehet venni jó nagyot és erőset is, azzal tanulsz meg rendesen.
2017. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is vegyél egy kisebbet elsőre, azon könnyebb megtanulni az alapokat. A felsoroltak közül a Cliot ajánlom. Szervokormányosak, ami nagyon hasznos lesz, és biztonság szempontjából is magasan a többi felett van: légzsák, abs is az alapfelszereltség része, és 4 csillagos töréstesztje van.

A 75LE és 98LE-s benzines motorok elég jók, és ennyi pénzért már nagyon szépeket lehet kapni belőle

2017. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Levik0 válasza:
32%
Vegyél Bmw 760li-t! Az kicsi,olcsó(64m)és szép
2017. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!