Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ellenszenv azok iránt, akiknek nagyméretű autója van?

Figyelt kérdés

Minimum középkategóriás és fiatalabb 8 évnél.Ez olyan, mintha bűnnek számítana.


Én Ausztriában dolgozom.Nyilván megengedhetem magamnak a jobb autókat.Miért kellene megállnom egy Daciánál vagy Suzukinál,hogyha tudok jobbakat is venni?Azért,hogy ne bántsam mások lelki világát?


Egy fiatal Audi A6 büszke tulajdonosa vagyok.Amikor beállok vele a Tesco parkolóba, olyan lesújtó tekinteteket tapasztalok.Volt, amikor be is szóltak,hogy "egy ilyen fiatal kölöknek honnan van pénze ilyen kocsira,apuka vette?"

Tegyük hozzá, 26 éves vagyok, de a genetikai örökségem miatt,inkább 17-nek tűnik, személyit rendszeresen kérnek tőlem,hogyha alkoholos italt vásárolok.



Hétvégente, van amikor a szüleim autójával megyek, ami egy B7-es Passat.

Ebben az esetben is nagyon furcsán néznek az emberre, pedig nem egy olyan extra autó.



2017. jún. 18. 12:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Ki nem xarja le miylen autód van.... én is Ausztriába dolgozok, elé jó pénzert, és nekem suzukim van....

Engem az idegesít amikor egy audiból ugy szál ki a majom, mint ha ő xarta volna a spanyol viaszt...

2017. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Meglátásom szerint mindig ekad egy-két irígy ember mindenütt. Sokkal nagyobb gond azonban, hogy egyesek (és vedd magadra bátran, kérdező) fojton ezzel foglalkoznak, emiatt nyafognak, messzemenő következtetéseket vonnak le (gyakran tévesen), úgy általában túl sokat foglalkoznak a dologgal.


Adok egy jó tanácsot bár ha tényleg Ausztriában dolgozol, már lassan megtanulhattad volna: szard le. Jobb lesz neked is, másoknak is.

2017. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak simán ocsmány vagy és azért néznek rád furcsán, nem a kocsi miatt. Erre nem gondoltál még?
2017. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy csak simán ocsmány vagy és azért néznek rád furcsán, nem a kocsi miatt. Erre nem gondoltál még?"


Amikor a család valamelyik tagjának kölcsönadom az autót,ugyanezt tapasztalja.


Magyarországon az a baj,hogy az emberek utálják azt,aki sikeresebb náluk.

2017. jún. 18. 13:09
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarországon az a baj,hogy az emberek utálják azt,aki sikeresebb náluk."


Nem, nem. Ez butaság. De valószínűleg ez a problémád nyitja.


A gond az lesz, amit már fentebb is írtak: úgy viselkedzs, mintha te lennél a jani, amikor kiszállsz a passzátból, pedig csak egy ótvar fókszvágenről beszélünk.

2017. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 szántóvető ***** válasza:

mert egy átlagos itthoni fizuból nem lehet megvenni ill fenntartani egy ilyet.

tegyél ki a hátsó szélvédőre egy papírt,írd rá hogy hol dolgozol és hogy mennyit keresel.talán akkor kevesebben szólogatnak be.

2017. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy kicsivel jobban ketesel nem vagy sikeres....

3200€ a havi fizum, es nem gondolom magam sztárnak... vannak nálam siketesebbek kevesebb pénzért is.

2017. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha Ausztriában dolgozol miért nem osztrák rendszám van a kocsin?
2017. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert ingázik. Passzátra fussa, de kinti lakásra már nem.
2017. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mert itthon ez a divat. Kinn meg az a ciki ha nincs passzatszeled :)
2017. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!