Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Kalos vélemények?

Daewoo Kalos vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyire megbizhatóak, és mekkora a szerviz igénye? 1.2-es tipusra gondoltam
2017. jún. 20. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt: [link]

Valamint javaslom a népítéletek olvasgatását. www.nepitelet.hu

2017. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1.4 esünk van, tökéletesen meg vagyunk vele elégedve. 1.2-ról nem tudok semmit, de kétlem hogy sok különbség lenne benne.
2017. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű konstrukció. Ritkán van baja, akkor is olcsón javítható.
2017. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

Mondjuk ennél számos jobb választásod is lenne. Miért pont ezt nézted ki? Mi a keret, amit rászánsz? Mik azok a fontos tulajdonságok, amik alapján autót választasz?

Azt megértem, ha valaki újonnan ezt vette Suzuki helyett, de hogy használtan milyen érvek szólnak mellette, az kétséges nekem.

2017. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infokat.

Azért kérdeztem róla mert a korához képest olcsó.

2017. jún. 21. 01:00
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Igen, a Daewook általában olcsóak, mert rosszul tartják az értéküket. Hasonlítsd össze egy ugyanolyan korú, azonos kategóriájú Toyotával. Úgy szokták mondani, hogy a piac beárazza az autókat. Ami olcsó, nem véletlenül olcsó. Aztán eldöntheted, hogy neked mi a fontosabb: az évjárat, vagy hogy általánosságban milyen az autó. Sokan az évjáratot nézik, mert nem akarnak 5-10 éves autónál öregebbet, mert az ciki. Szerintem meg sokkal inkább egy 5 évvel idősebb bármilyen Toyota, mint egy fiatalabb bármilyen Daewoo. De ezt csak akkor tudnád biztosan, ha birtokolnád mindkettőt pár évig. Ja, és a Toyota még is különösebben nagy szám, csak jól működik, nem hajlamos meghibásodásra, modernebb motorjai miatt kevesebbet fogyaszt, jobban megy, halkabb, kényelmesebb, és ha el akarnád majd adni, nem kell fél évig áron alul hirdetni, hanem elviszik pár hét alatt.
2017. jún. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
*Toyota még NEM is különösebben nagy szám
2017. jún. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
A jó Daewoo Kanos!Ha megfogadsz egy jótanácsot:MENEKÜLJ!!!
2017. jún. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A használtautó-piacon valamennyi autómárka közül a Toyoták tartják a legjobban az értéküket, ezért ilyen szempontból szerintem nem ildomos egy Daewoo-t Toyotával összehasonlítani. Ismerősömnek Lanos van, nyolc szelepes, hengerenkénti 1,6 motorral, ha jól emlékszem az "f" astrákban is használt (c12, c14, vagy c16 SE motorkód) motorokat örökölték meg a Daewook, kisebb átalakításokkal, márpedig, ha így van, akkor azok nem voltak rossz motorok. A kaszni, és beltér természetesen fapad, de ehhez jár egy szinte nullás fenntartási költség, ami vonzóvá teheti ezt az autót is. Főleg, ha munkába járni, és kisebb városi futkosásokra kell.
2017. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
toyota,honda>daewoo
2017. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!