Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi ideig tart a forgalmi...

Mennyi ideig tart a forgalmi vizsga? Úgy írják, hogy negyed órával előtt jelenjek meg.

Figyelt kérdés
Tehàt 50perces vezetès előtt lesz az okmànyok/gèpjàrmű ellenőrzès,vagy az a vizsgaidőből jön le?

2017. jún. 24. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
60 perc az egész vizsga, ebből 10 perc az adminisztráció és a gépkocsi ellenőrzése, 50 perc a vezetés.
2017. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De olyan v.b-vel is találkozni, aki 20-30 perccel később megy oda az oktató autóhoz és akkor a bemutatkozás, papír munka, útvonal választás.
2017. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ebédhez közeli időpontot kapsz és tudsz vezetni akkor kb 15 perc. Összesen! Bemutatkozás, papírmunka, autó rendenben van vezessünk egy kicsit, az első kilométeren leszűri hogy megy vagy nem aztán parkolj egyet és menjünk vissza.
2017. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem félóra volt az ötödik vizsga.
2017. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es! Legalább sikerült az 5. vizsga? Miken buktál az előzőekben? Nemed-korod esetleg (az összehasonlítás miatt)

Én eddig kettőnél járok...

2017. jún. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekem kudarc volt az első,pedig az óràkon mâr jól ment minden.

Ti mennyire stresszeltetek a vizsgán?

2017. jún. 28. 09:06
 7/7 10 deka farhát ***** válasza:
35-40 percet kocsikáztunk Cegléden, egy kicsit kimentünk a 4-esre is, az első 10-15 percben kicsit fagyos volt a légkör, utána oldódott a hangulat. És meglett elsőre, három hibavonallal :)
2017. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!