Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert nem kapcsol ki az ECON?...

Miert nem kapcsol ki az ECON? Audi. A4 2005. Digitalis

Figyelt kérdés

Nem tudom miert nem fuj hideget a klima ? Talan nincs feltoltve a rendszer, vagy ? Az econ gomb nekem folyamatosan vilagit vagyis be van kapcsolva es nem tudom kikaplcsolni, ezert nem fuj teljesen hideg levegot ha minimre huzom is csak a kinti levegot nyomja be..

Miert nem kapcsol ki az econ?

Talan ezert nem fuj/kapcsol be a klima ?

Vagy nincs feltoltve ?

Vagy valami komolyabb baja lehet?

Mas autonal akkor kapcsol be a klima ha kokapcsoljak az econt, de nekem valamirrt nem kapcsol ki , folyamatosan vilagit, be van kapcsolva



2017. jún. 25. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet a szélvédőre van irányítva és közben belső keringetésen van, nem?
2017. jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hmm most pontosan nem tudom, de nem hiszem hogy az lenne a problema..az is lehet a gond?
2017. jún. 25. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, az lehet a gond!
2017. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na?
2017. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom , nemetorszagba vagyok 3het mulva megyek haza, csak akkor tudom megnezni..ha megsem az a gond kell szerelo sajnos..de akkor nem kapcsol ki ha az ablakra van teve ?
2017. jún. 28. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Ha szélvédőre fujatsz belső keringetésben, nem tudsz klímázni, mert párássá tenné a szélvédőt. Sok modellben.

H a tiednék így van- e... tippem szerint igen.

2017. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!