Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford mondeo mk1. Nem tudom...

Ford mondeo mk1. Nem tudom kinyitni a jobb hátsó ajtót, és az anyósülésem dőlését sem tudom állítani (abban a pozícióban amibe most van használhatatlan). Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Ford-os fórumba kiírtam azóta sincs válasz.

2017. jún. 26. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán el kéne vinni szerelőhöz és megjavíttatni?
2017. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs sajnos rá idő.. :/ nyilván ha el tudnám vinni akkor el vinném de 2napg ugrik az autó... viszont sajnos nem tudom lerakni 2 napra az autót :/
2017. jún. 26. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Segítséget kérsz, ezért cserébe adj némi információ morzsát!


Az ajtó csak kívülről, csak belülről, vagy egyik módon se nyitható?

(Múlt évben vettem egy autót, aminek szintén nem nyílt az ajtaja se kívülről, se belülről. A külső kilincs rudazata szétesett, és valaki úgy próbálta javítani, hogy bekapcsolta mellé a gyerekzárat is. A végeredmény ismert. Szerencsére a kédergumit leszedve egy dróttal ki tudtam kapcsolni a gyerekzárat és onnantól már könnyű volt a javítás.)


Az anyósülésen próbáltál tekerni?

Az autót most vetted, vagy már régen nálad van és egyszer csak elromlottak a dolgok?

2017. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megva egy ideje az autó. Sajnos se kívülről se belülről nem tudom nyitni az ajtót, de az ajtókárpitot sem tudtam leszedni mert szemből van benne 3 csavar amit csak akkor lehet kitekerni, ha nyitva van az ajtó. Az ülés pedig előre lett tekerve koccra, mert a 2 méteres rakomány csak úgy fért be, de visszatekerni már nem tudtam. Csak simán elforgott az állító.
2017. jún. 27. 01:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyerekzáram nincs még. :/ :)
2017. jún. 27. 01:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod két napra letenni az autót, akkor mit csinálnál, ha egyik napról a másikra nem indulna? Mert ilyen is előfordulhat..... Úgy bírom az ilyen hozzáállást: "Nem tudom 2 napig mellőzni az autót" :)
2017. jún. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!