Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen érzés volt jogosítvány...

Milyen érzés volt jogosítvány megszerzése után először egyedül vezetni?

Figyelt kérdés

Egy kicsit tartok attól hogy megjön a jogosítványom és egyedül kell mennem, megszoktam hogy ott van mellettem az oktató aki szól hogy ezt figyeljem meg amazt!

Hányadik "beülésre" foszlott el a félelmetek? :)



2017. jún. 27. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem éreztem szinte semmi különöset mert előtte kismotort sokat vezettem és jól hozzászoktam a forgalomhoz. Pedig például ha másik mobiltelefonra váltok azzal meg gondjaim szoktak adódni.
2017. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

én is kismotoroztam a B megszerzése előtt, de úgy hozta a sors, hogy egyből kisbuszt kellett vezetnem egy munkahelyen. Elfelejtették megkérdezni a gyakorlatom, én meg nem szóltam.


Szóval izgultam, mint állat, de senkinek nem tűnt fel semmi.Pár nap múlva már úgy belejöttem, mint a kiskutyák az ugatásba.

2017. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon felemelő érzés volt, életem egyik meghatározó pontja :D Mondjuk én az az ember vagyok, akinek a vezetés szinte terápia.
2017. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem az oktató mellett tanul meg vezetni, ő csak az alapokat tanítja meg, a valódi tanuláshoz az oktatótól tanultak jelentik a kulcsot.

"Akkor, és ott jusson észébe, amit tanítottam" - és ha minden jól megy, eszedbe is jutnak az oktatód tanításai, ami átsegít a kezdeti időszakon, megszerzed a szükséges rutint is a vezetéshez

2017. jún. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyan olyan, mint jogosítvány megszerzése előtt 5 évvel az első egyedüli vezetés :D
2017. jún. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég rossz volt nagyon izgultam,de az indulás után tíz perccel feloldódtam,hazafelé,pedig már élveztem is.
2017. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem borzalmas volt :D Könyörögtem az oktatómnak, hogy adjon még pótórákat, de azt modta, hogy pont az egyedülvezetést kell megszoknom, gyakoroljak hajnalban, kihalt úton, csak a háztömbünk körül eleinte. Így csináltam, és azóta nincs nagy gond, áldassék a neve, hogy nem húzott le pénzzel még, hanem "lerázott" :D (Bulya Sándor volt egyébként) :D
2017. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!