Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 195-ös sportgumival vagy...

Egy 195-ös sportgumival vagy egy 185-ös utcai slickkel tudok gyorsabban kanyarodni?

Figyelt kérdés

Sportgumi: pl toyo t1r vagy goodyear eagle f1 vagy yokohama s drive


Utcai slick: pl toyo r888 vagy yokohama a048


2017. jún. 28. 02:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel a szélesebb gumi elviekben jobban tapad, így azzal, másik és szerintem lényegesebb tényező, hogy mekkora a peremmagasság. Mivel minél magasabb, annál inkább "kúszik" kanyarban, így a "peres" gumi jobb ilyenekre. De minek akarsz gyorsabban kanyarodni? Ja lehet hogy nyár van, és villantani kell valami a csajoknak akik kint lófrálnak...
2017. jún. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Száraz körülmények között az utcai slickkel.
2017. jún. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jesszus, nekem sport gumim van akkor ezek szerint?!

Tavaly vettem egy új szett Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 225/45R17-est.

Nem volt célom sportgumit venni, csak jókat olvastam erről a típusról és az előző szett ami akkor elkopott ennek az előde volt. A mintázata kinézete alapján teljesen átlagos, szolid guminak néztem...


Mindenesetre tudom ajánlani!

Jól tapad, kanyarokba, körforgalakba vadabbul belemenve meg se nyikkan. Esőben is jó.

2017. jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Én az egale f1 GSD3-ra gondoltam. Az asymmetric az nem sport.

2017. jún. 28. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, akkor oké. :) Bocs a tévedésemért.
2017. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!