Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s50 nem pörög ki....

Simson s50 nem pörög ki. Vajon miért? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval, kezdem előről. Cseréltünk benne szimeringeket, csapágyakat kb. másfél éve, mert csörgött. Nemrég találtam egy szakatt vezetéket, ami letestelt az alaplapon. Mostanság cseréltem benne gyújtótekercset és kondenzátort. Gyertyahézagot és megszakítóhézagot beállítottam. Szép nagy szikrája van. Tegnap beindítottam, rugásra indult járatgattam. Már azt hittem, hogy jó lett végre. Ma is rugásra indult, gondoltam megyek vele pár kört, ekkor kezdődött a gond. Berugtam, sebességbe raktam, elindultam, majd olyan lett, mintha alapjáraton pörgött volna, pedig nyélgázon húztam neki, majd leállt. Próbáltam beindítani, de akkor is csak ,,alapjáratos pöfögéssel” járt nyélgázzal.
2017. jún. 28. 16:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!