Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez mitől lehet, nehezen...

Ez mitől lehet, nehezen induló benzines?

Figyelt kérdés

Amikor leállítom a kocsit,másnap reggel (kb ha kihül a motor...6-7 óra után) indítóznék : jóval nehezebben indul,de ha előtte 2-3x teszek rá gyújtást akkor ugyanúgy pöccre?

Gyertyák lehetnek?

Mert ugyanazt tankolom 5 éve bele,tavaly lett cserélve a szűrő is,de kb fél éve csinálja ezt...,amúgy hideg motornál csak,de mindegy hogy másnap reggel,vagy 1 hét múlva ,mert nem indul nehezebben 1 hét múlva mint 1 nap múlva...

Tehát akku nem lehet szerintem...


2017. jún. 29. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Levegősödik a rendszer, koszos a szűrő, rossz a hőgomba, vagy bármi ami adja a jelet, hogy hidegen indít és dúsítani kell. ezer oka lehet
2017. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lelevegősödik, VW-nél és sok más autónál előtöltés van, ráfordítod a kulcsot és sokszor lehet is hallani felkapja a benzint a szivattyú, azért indul pöcc-röff 2-3 ráfordítás után, addigra felér a benzin.
2017. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hirtelen levegős,koszos?

Sosem hagyom ,hogy az utolsó pár liter maradjon benne,hogy a "trutyit" szívja fel.

De ha nyíl egyenes úton,ha faja lejtőn állok meg akkor is ez van.

Amúgy egy szívó 1.6 civic (7 gen).

Amúgy azt vettem észre,hogy nem kell feltétlen kihülnie (hogy már 50 fok alatt legyen a blokkban a víz...,mert ugye az az alsó amit kimutat) ,kb 70,75 fokon is megcsinálja...ilyen 40-50 perc-1 óra után...

105 ezer van a gyertyában ,és elvileg 90-nél cserélni kellett volna... (msot láttam a szervízkönyvben)

2017. jún. 30. 09:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a gyertya miatt van hanem a fentebb említett üzemanyag gond miatt. De attól még cserélni kell a gyertyát is.
2017. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!