Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 millió körül milyen autót...

3 millió körül milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Férfias, sportos. Audi a4-eket néztem 2000-res benzines, viszint nem tudom melyik az az autó, amire utána nem kell ráköltenem az életem. Tudom, ha egy autöban elromlik valami, meg kell csinálni, ami nem olcsó, ezzel tisztában vagyok, de ti mit ajánlanátok? Viszonylag nem olyan nagy fogyasztásút szeretnék és olyat, amivel esetlegesen kevesebb probléma lehet.

2017. jún. 29. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a ráköltéssel van a baj ennél, hanem azzal is, hogy 1 év alatt 200 ezret esik majd az értéke. Ha sérül a bódé, akkor még többet is. Ha sokat mész vele, akkor az is további értékvesztés, 10 ezrenként levonhatsz az árából további 25 ezer magyar pénzt. Ha sportosat akarsz, akkor egy nagyobb, erősebb motor lesz benne, aminek nem lesz kis fogyasztása. Nehéz bármit írni erre.
2017. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mazda CX-7
2017. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pl 8gen vagy 7gen Honda Accord. Az hogy évről évre durván csökken egy auto értéke az nem mindegyiknél igaz . pl az általam ajánlott auto is szépen tartja az árát.
2017. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A sportosság és a nem nagy fogyasztás nem illenek össze,amit én speciel tudok ajánlani:honda accord,mitsubishi lencer,vw passat b6.
2017. jún. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A sportosabbat úgy értettem, hogy 160 lovasig kb, annál több nem kell, viszont az 1.4 meg kevés nagyon. Mazdákról úgy tudom,hogy rohad, passatokról pedig,hogy lomha
2017. jún. 30. 09:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Viszont köszönöm a válaszokat
2017. jún. 30. 09:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Még a Ford Focust lehet érdemes megnézned, ahhoz van viszonylag erősebb, 1.6-os turbómotor is.
2017. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volvok? Elegánsak, szépek, jók.
2017. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!