Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autók estében egy...

Használt autók estében egy Mercedes fenntartása drágább, mint egy hasonló korú, valamivel olcsóbb márka? Nem tippekre, megérzésekre vagyok kíváncsi, lehetőleg tapasztalt emberektől várok "márkafüggetlen" objektív válaszokat!

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. arra, hogy bizonyos márkákat azzal bélyegeznek meg, hogy megbízhatatlanok, állandóan szervizben vannak stb...

Egy Mercedes estében (általánosságban ill. ha kifogok egy megbízható típust/példányt) a prémium felár ellenére anyagilag lehet, hogy jobban járok?


Köszönöm!



2017. jún. 30. 21:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Megbocsáss, de te válaszoltál érvekre (vagy inkább tényekre) személyeskedéssel.
2017. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 szántóvető ***** válasza:
szerencsére minden válasz visszaolvasható és az is marad.
2017. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Így van. Melyik szorul további magyarázatra?
2017. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 szántóvető ***** válasza:
sejtettem hogy nem tudod.nem baj,talán majd visszaolvasod egyszer.
2017. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. Hangoztasd tovább a kívülállók által felépített sztereotípiákat, ha ettől jobban érzed magad.
2017. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 szántóvető ***** válasza:

na látom sikerült.még ha így is lenne,a szememnek csak hiszek.mikor kötélen vezették haza a közelből mert olcsóbb volt mint trélert hívni.vagy mikor Leudelange-ba mentem a kollégáért mert ott ragadt.

megismétlem,sosem volt még w210-ed.ugyan töltsd már fel és linkeld be a w210-ed forgalmiját,hadd lássam.

2017. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Szükségtelen vitát indítani arról, hogy ilyen előfordul, és bármilyen autótípussal megeshet, ugyanolyan gyerekes lenne kételkednem a szavadban, mint amilyen gyerekesnek tartom a kérésedet.

De rendben, ha nem gond, privátban küldöm, a mea culpa is megteszi privátban.

2017. júl. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 szántóvető ***** válasza:
"és bármilyen autótípussal megeshet"-nem,egy 126-os vagy régebbi soha az életben nem fog letiltani.mea culpa?jól van,majd ide írom,nem privátban.
2017. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 szántóvető ***** válasza:

jól van,láttam a forgalmit,akkor elnézést kérek itt nyilvánosan.

"Semmivel több gond nincs az elektromosságával(mármint a w210-nek),mint bármilyen másik tipusnak"-erre azért még kíváncsi vagyok hogy ezt ekkora rutinnal miért írtad ill hogy komolyan gondoltad-e.

2017. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Köszönöm.


Nyilván merész dolog egy kiválasztott típust összehasonlítani az összes többivel, nem is lehet, de általánosságban tartom a véleményem, hogy nem problémásabb.

Az is igaz, hogy az elődeinél több hibát tud produkálni, már az azokhoz viszonyított bonyolultsága miatt is, meg a minden területen tapasztalható egyéb okok miatt is, de ez a többi autón is tapasztalható, és itt a kortársaival hasonlítgatjuk össze. Azokhoz hasonlítva pedig nem rosszabb, az alkatrészek általánosságban nem drágábbak, sok olyan hiba ismeretlen, ami másoknál gyakori, stb.

Persze ha kell hozzá egy szaros pótkulcs, ami szervízben 70ezer (de 30 körül is megoldják máshol), az fájó, de szerintem egy Renault kártya se olcsóbb.

A CDI motorokat se lehet az adagolóssal összehasonlítani, ha javítani kell, költségesebb, de ezt a költséget is az egyéb CR meg PD rendszerekkel van értelme összehasonlítani, és akkor már nem is olyan rossz a helyzet.

Lehetne hosszasan sorolni az érveket pro és kontra, nem állítom, hogy nem létezik ilyen, csak azt, hogy ebben sincs több misztikum, mint általában a kortársaiban.

2017. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!