Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék jogosítványt szerezn...

Nero666 kérdése:

Szeretnék jogosítványt szerezni nagy motorra, de még sosem vezettem. Ez jelent valamilyen hátrányt az oktatáson?

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos nem fog úgy menni mint annak aki már 2 éve motorozik jogsi nélkül. Ha ezt értetted hátrány alatt.

De megtanítanak, azért vannak. No para.

2017. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nos én is csak 50-es robogót és kismotort vezettem aztán letettem gond nélkül az A korlátlant. Igazából ezt javaslom neked is, nyugodtan iratkozz be de előtte vagy közben folyamatosan használj valami 50-es motort (már ha van B-s jogsid) és gyakorolj.

B-s jogsi és vezetési rutin nélkül én nem vágnék bele az A korlátlanba.

2017. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez lenne a normális motor és autó történetében is.


Egy egyetemi felvételire sem úgy mész, hogy már meg van a fél diplomád.


Gondolkozzzzzzzzzzzzz!


Hány de hány ember úgy indul neki a jogsinak, hogy még 100 métert sem ment.


Akkor meg?

2017. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem okoz hátrányt, mert megtanítják veled. Ha eszed van, akkor később lesz bajod, és nem jársz úgy mint szegény haverom, hogy első motorja egy R1 volt, aztán második héten felkente magát egy beforduló kamion pótkocsijára, amit egy rutinos motoros simán kikerül vagy elengedi a motort, és elcsuszik mellette.
2017. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valójában azért mondtam, hogy jobban megéri venni egy váltós kismotort (ha van Bs jogsid), mert olcsóbb, mint órákat venni.


30 óra alatt (amiből 10-12 rutinpálya) nem fogsz megtanulni motorozni. Főleg nem a forgalomban, ahol egy motorosnak 100x jobban kell figyelnie, mint az autósnak.


Viszont 1-1 plusz óra 3-4e forint. Ha 20 órát veszel akkor igazából vehetnél magadnak egy használt kismotort az árából... Amit természetesen el tudsz adni később.

2017. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!