Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Leszeretném targoncára rakni...

Leszeretném targoncára rakni a jogositványt papír nélkül targoncázok egy cégnél akkor az jelent e valamilyen előnyt létezik e valamilyen igazolás amit esetleg a cég kitölthet és előnyt jelentene a vizsgán kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2014. márc. 19. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a cég írna egy papírt, hogy te jogsi nélkül vezetsz, akkor mindkettőtöket úgy megb.sznának, mint szódás a lovát.
2014. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vizsgán semmi előnyt nem tudsz kovácsolni abból hogy Te jelenleg ebben dolgozol, amikor én voltam oktatáson, kezdőként, voltak olyanok is akiket a cég fizetett be a tanfolyamra, mert kellett a papír. Egy multinál nem is engednek vezetni hogy nincs érvényes vezetői engedély. A munkavédelmi felügyelőség elszokta kérni a telephelyen lévő gépkezelők papírjait ellenőrzésre.

Nekem 60e volt 2 éve, egy gépcsoportra, ha akarsz többféle gépre egyszerre akkor pár ezerrel többe kerül, de lakóhelyenként változhat az ár, lehet pesten 70-80-ba is benne van a tanfolyam

2014. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!