Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50-es supermotot vegyek?

Milyen 50-es supermotot vegyek?

Figyelt kérdés

Most teszem a jogsit és egy supermotot szeretnék venni de nem tudom mi lenne a legjobb választás így elsőre.

A segítséget előre is köszönöm!



2017. júl. 2. 12:55
 1/2 anonim válasza:

Ha mindenképp supermotot szeretnél akkor javaslom a Generic Trigger Sm50-et.

A válaszom kizárólag a tapasztalat alapján írom.

Mikor rátaláltam a márkára mindenki le akart beszélni, mert hogy sz@r és gyenge.

Találtam egy eladotót a közelben, és megkértem egy autó és motor szerelő ismerősömet hogy jöjjön el velem és nézze meg. Az ő azt mondta maximálisan megéri az árát (170 000Ft). Így is lett, 2 évig használtam,ez alatt csak az akkumulátort kellett cserélni. 2-2,5 litert fogyasztott 100-on, a végsebessége 75-80km/h volt. Én első sorban a nagysága miatt választottam, mert az én 190 centimhez a kisebbek kényelmetlenek voltak. Pont 1 hete adtam el kategória váltás miatt.

2017. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat! Én is szemezgettem már a genericcel mert nem vagyok egy alacsony gyerek! Ezek szerint jól keresgetek. :D
2017. júl. 2. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!