Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóba milyen az ideális...

Autóba milyen az ideális hangfal/mélyláda/hangfal?

Figyelt kérdés

Amitől gyönyörűen tisztán szól, hangosan, lehet hallani a "rezgést?" és tényleg elég jól szól? :)

Ötleteket várok mert ebben nem nagyon vagyok otthon. :/


2017. júl. 2. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen szükséges mélyláda. Egy normális fejegység az alapja az egésznek, pl Pioneer, Alpine. Utána ajtók szigetelése, ezáltal az ajtók nem fognak berezonálni és a basszus is erősebb lesz. Hangszórót pedig valami márkás komponens szettet, pl Hertz, Rainbow stb. vegyél bele. Ne vegyél kínai vackokat(pl SAL) mert azzal szarul fog szólni az egész.

Rezgés alatt mire gondolsz?

2017. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon sokat segítettél köszönöm! :)
2017. júl. 2. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
első körben egy normális erősitő kell. a fejről nem hajtunk hangszórókat, normális hifinél.
2017. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erősítőről is lehet hajtani, én csak a saját tapasztalataimat írtam le. Nekem a leírtak alapján van megcsinálva, és erősítő nélkül is elég erőteljes a hangzása.
2017. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!