Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift sedan 1999 es?

Suzuki swift sedan 1999 es?

Figyelt kérdés
Most vettem egy 1999 es suzuki swift sedant ismerőstől 175000 km el. Annyi probléma vna hogy néha kihagy az eggyik henger. Szerelőhöz hetfon tudom vinni de már rámjött a szapora fosás hogy egy motor cserés autóba nyultam bele.. Mi okozhatja ezt? Kicsit lehet hallani hogy néha kihagy eggyet...Állítása szerint tavaly lett cakkompakk felújitva vezérmászíj minden.

2017. júl. 6. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyet hagy ki, nem eggyet. Előtte kipróbáltad?

Gyújtást nézted? Na ugye.

Mennyiért vesztegették?

2017. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első körben a gyertyákat kicserélném benne, ellenőrizném az olajszintet és a hűtővíz kiegyenlítő tartályt is, hogy változik-e a szintje. Ha változik, akkor hengerfejes lehet az autó, és belefolyhat az egyik hengerbe a hűtővíz ez volt nekem is), hanem változik és a gyertyacserével megjavul, akkor szerencséd lesz.

Hengerfej felújítás munkadíjjal, szükséges plusz alkatrészek cseréjével 100e Ft körül van.

2017. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első, nem azt kérte, hogy javítsd ki a helyesírási hibáit.

Beszólni be tudsz, az megy, mondasz egyetlen dolgot, azt is jó flegmán, magas lóról... aztán meg elkezdesz az ember zsebében turkálni, holott a kérdéshez semmi köze, hogy mennyiért vette.

Nem azt kérdezte, megérné-e x összegért megvenni.

A kérdés szempontjából pont mindegy, hogy mennyiért vette, és amúgy sincs hozzá semmi közöd.

A stílusod elég gáz, ez a "na ugye" jó parasztra sikerült, mi van ha nézte, de mi van ha nem ért hozzá, és majd a szerelő nézi meg.

Meg se várod a válaszát, máris osztod az észt hogy tuti meg se nézte, de tuti és 1000%, hogy csakis ez lehet a baja.

Gáz vagy.

2017. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mikor megnéztem semmi baja nem volt egy jó ismerősömtől vettem...Hazahoztam és elkezdett fulladni az eggyik henger kihagy néha. Mikor megyunk vele akkor semmi baja csak alapjáratnál leszalad. Gyertyákat megtakarítottuk attól jobb lett kicsit de még mindig fullad a kocsi. Illetve kis gázadásnál berángat. A gazdája akitől vettem jó ismerősöm, ismerem a kocsi előéletét is stb.. Csak szeretnénk rájönni mia baja , szerelő csak hétfőn ér rá. Remélem nem komoly.
2017. júl. 6. 18:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Első bocsi a helyesírási hibáért nyilván nem a legjobb hangulatomban vagyok hogy kijavítsam. Köszi 3 ik :)
2017. júl. 6. 18:53
 6/6 A kérdező kommentje:
injektor volt a hibás :) Első. 250 ér vettem ha már annyira érdekelt . Remélem nyugivan mostmár :)
2017. júl. 8. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!