Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Már 8 órát levezettem és...

Már 8 órát levezettem és mindig nem megy vezetés az adjam fel, mert reménytelen esett vagyok nagyon el vagyok keseredve pedig nagyon meg szeretnék tanulni vezetni de nem megy akkor adjam fel és hagyjam úgyse fog menni?

Figyelt kérdés
nem tudok hirtelen hamar elindulni mikor zöld lesz a lámpa, nem tudom nem érzem meddig engedjem fel kuplungot, hogy elinduljon az autó nem tudom ha megállok az autóval hogyan kell
2017. júl. 8. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás!
2017. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

8 óra az még semmi. Én egy nap alatt vezetek annyit.


Menni fog az, csak gyakorolj.

2017. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
8 óra semmi :-) Kitartás!!!
2017. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat úgy lesz :)
2017. júl. 8. 14:09
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Figyi, ezek annyira alapvető dolgok, hogy egyszer kell ráérezni, illetve megtanulni.

Ezekhez még nagy hely se kell - nincs olyan ismerős, aki nem félti nagyon az autóját és valamilyen kertes ház udvarán vagy valami hasonlóan lezárt helyen ráérezhetnél a kuplung használatára?

2017. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az nem jó, ha idegen autón is gyakorol- össze fog zavarodni!


Az nem jó, ha ilyen hamar feladod, alig ültél még autóban!


Hirtelen meg ne akarj elindulni, nem vagy te autóversenyző... :-)

2017. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még teljesen lent lévő kuplungnál adj egy kis gázt, utána kb 2 másodperc alatt engedd fel a kuplungot. Nem fogsz lefulladni, és viszonylag normális tempóval el fogaz indulni.
2023. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megállásnál pedig 2-esben lassítasz kb 10 ig, aztán kinyomod a kuplungot, majd fékkel megállítod az autót, majd kiveszed üresbe. Ha nagyon hirtelen kell megállnod, akkor csak kuplung és fék, majd a végén ugyanúgy üres.
2023. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-8#!

Sanszos, húgy hat év alatt csak meglett az a jogsi.

2023. aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!