Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionosok, mi a véleményetek...

Kamionosok, mi a véleményetek a kamiondekorálásról?

Figyelt kérdés

Ahogy elnéztem, ez inkább keleti szokás (főleg a törököknél), a padlón műbőr vagy szövet szőnyeg, a műszerfalon is borítás van, a szélvédő felett csipkés függöny, zászlók a szélvédőn, rendszámtáblák...


De valahogy a nyugati országokban mintha csak belexarnának, akár mocskosan is beleülnek a vadi új kamionokba...


Ez azért lehet, mert a nyugatiak nem mennek akkora távokat mint a keletiek, és nem élnek benne? Vagy csak szimplán a keletieknél szokás ez?



2017. júl. 10. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Hidd el, ez mindig addig divat mig a rendőr meg nem baxa.

Én 100€ fizettem, mert a sötétítőfüggöny nem volt rendesen kihúzva, plusz magasan volt a gps.....

Én nem szerwtem túl csicsásan.... max 1 asztal aztán kész.. de kinem milyen izlése van.....

Bár mondjuk én nem is fogok olyan helyen dolgozni, ahol hétvégén nem vagyok otthon...

Hétfő-péntek és kész...

2017. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Törökök tényleg igényesebbek az ilyesmire (már amennyire igényesek, mert láttam elég durva kamion dekorációkat is), de amúgy nyugaton is van aki dísziti a kamionokat, Németországban, Angliában, de főleg Írországban sok szépen dekorált, tuningolt kamiont látni. Amiért elég ritka a dekorálás, annak egyszerű oka van: szinte az összes kamion valami nagy cég kezében van, arra meg nyilván nem fog a sofőr költeni, főleg ha nem is mindig ugyanazon a kamionon dolgozik. Csak azok szoktak díszíteni, akiknek saját kamionjuk van, vagy nagyon biztosak benne, hogy évekig azon a kamionon fognak dolgozni.
2017. júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!