Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg meg szokott bukni a...

Tényleg meg szokott bukni a tanulók nagy része a forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

2017. júl. 11. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Csak a hülyébbik fele,aki képtelen indexelni illetve stoptáblánál megállni.
2017. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg.
2017. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Első! Én tudod miért buktam? Mert a telep ipari sorompója csak 99%-ban volt nyitva, s elindultam.

Szerinted?

2017. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%

Első vagyok,nem akarom osztani az észt,hisz engem is megrántottak kreszből..


De..


Legalább azt 40 perces k**va vizsgát ki lehetne bírni a /sokszor felesleges és idióta/ szabályok betartása mellett.

2017. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok meggyőzve arról, hogy eleve nem provokatív szándékkal lett kiírva a kérdés, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy van-e értelme ilyet kérdezni.


Nem szenzáció az, ha a tanulónak elsőre sikerül a forgalmi vizsgája, mert erre is van sok példa, a kérdés az lehetne, hogy akik buknak miért is buknak meg.

A konkrét eseteket lehet boncolgatni, hogy mennyire volt jogos a bukás, a lényeg, hogy a vizsgabiztost kell meggyőzni, aki teljhatalmú úr a vizsgán.

Vannak rendes, segítőkész vizsgabiztosok, de ők sem nézik el a súlyos hibákat, és vannak szigorú, sőt szemét vizsgabiztosok, de még náluk sem lehetetlen a vizsga, de nehéz.

A bukások jelentős százalékának oka egyébként maga a tanuló.

Az benne van a pakliban, hogy hibázik, megbuktatják...

Rengetegen jelentkeznek azonban úgy vizsgára, hogy arra nincsenek felkészülve, előre meg lehet jósolni a bukásukat.

Levezették a kötelező 30 órát, még nincsenek a vizsgára felkészülve, sokat hibáznak, de ők vizsgázni akarnak...

lehet ez 40 óra vezetés után is, a lényeg, hogy igenis van különbség abban, hogy a vizsgázó az oktató javaslatára, vagy saját kérésére vizsgázik.


A véreredmény viszont az lesz, hogy a tanulók 99 százaléka levizsgázik... elsőre, másodjára, vagy sokadjára, de lesz jogosítványa

2017. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen jellemző.

Lényeg, hogy olyannak ne adjanak jogsit akin látszik, hogy napokon belül balesetezni fog mert nincs elég gyakorlata, tudása, önbizalma.

Kicsit arra is jó lehet, hogy visszarántsa a vizsgázót az önhittségtől. Ha nem úgy lesz meg a jogsig, hogy elsőre és azt hiszed onnantól te vagy a Jani, akkor óvatosabban fogsz vezetni, mert tudod, elsőre megvágtak.


Olyat is ismerek akivel a vizsabiztos és az oktató elvitette magát a tescoig, ahol bevásároltak vodkából, majd mikor kijöttek a boltból a biztos közölte, hogy átment. Mindössze 5 percet vezetett a vizsgán.

2017. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Első vagyok,nem akarom osztani az észt,hisz engem is megrántottak kreszből."


Pedig pont a KRESZ az amit vagy tudsz vagy nem, a teszten nem igazán tudsz azért megbukni, mert az a szemét tesztprogram olyan szőrszálhasogató volt. Le kell ülni és beseggelni. De a szabáylok nagy részét szimplán logikával is ki lehet találni.

A vizsga már más kérdés, mert a viszgabiztos szubjektív döntéséve vagy utalva. Ha meg akar buktatni, meg is fog, akár olyan indokkal, mint a fenti sorompós eset. Mikor ha kimész az utcára hányan mennek 50 helyett 80-nal, nem állnak meg a stop táblánál, mennek át a piroson, képtelenek az indexet használni, előznek úgy hogy másokat leszorítanak az útról, stb-stb...

2017. júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Így látatlanban meg "merem" írni az igazságot.


A közvetlen szomszédom gépjárműoktató.

Ugye vannak az esélytelenek, a bénák, stb.


Viszont a vizsgabiztosok sem a sima fizuból élnek.


Így megbukhat egy tök jól felkészült srác, vagy lány, de ugye ha vannak hibák akkor.....


Akkor tudod a legjobban bebiztosítani magad, ha minimum 200%-ig felkészülsz.

2017. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

1. oktatóm 2x buktatott meg (az egyik parkolásnál rálépett a fékre, pedig legalább 20 centire voltam egy másik autótól, simán be tudtam volna parkolni a helyre)

2. oktatóval 2 órát vezettem, elengedett vizsgázni, simán átmentem.

Szerintem autósiskola+oktató válogatja..

2017. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú,ahogy az első vèlekedik....Kreszből nem megrántanak,hanem elb..sztad.Ennyi!
2017. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!