Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csinálnátok, ha azt...

Mit csinálnátok, ha azt látnátok, hogy egy parkoló autónak folyamatosan nyitva van a vezető oldali ajtó, olyan kp.15-20 centis nyílással? A kocsiban nem tartózkodik senki és rá se néztek már jó ideje.

Figyelt kérdés

2017. júl. 12. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Rádió gps buksza ki azt futás.

Nem igaz de iztos nem nyulnék hozzá mert lehet már ezt valaki megtette előttem és ott van az én ujlenyomatom is az nem egy szerencsés dolog. Ilyenért rendőröket kihívni hát nem is tudom nincs nekem ilyenekre időm. Lehet lopott kocsi vagy bűncselekményt követtek el vele kinek kell el ez.

Szóval én nem tennék semmit akinek autója van az figyeljen oda rá. Bajba mef nem akarok kerülni senki hü lyesége végett.

2017. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én telefonálnék a rendőrségre, és elmondanám, hogy itt egy autó üresen áll, és az ajtaja nyitva van. Ahogy írtad , azt mondanám nekik. Rendőrök nem fognak hülyének nézni, sőt ki is jön majd valaki és ellenőrzi, mert sosem lehet tudni miért maradt nyitva az az ajtó.
2017. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem tudom.

Én is szoktam kicsit nyitva hagyni az összes ablakot, de kb. 4-6 cm-re.


Talán figyelném, hogy kié a kocsi, ha tényleg sokáig nem jön senki akkor szólnék valakinek. (portás, rendőr, biztonsági őr, stb.)


De semmiképp nem nyúlnék más cuccához!

2017. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Rádió gps buksza ki azt futás. "


Az már megvolt valaki mástól, könnyen lehet, hogy épp azért van nyitva.


Mindenképp a rendőrségnek szólnék. Vagy senkinek. Könnyen lehetsz elsőszámú gyanúsított...

2017. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!