Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha felírtam a rendszámot,...

Ha felírtam a rendszámot, akkor érdemes szólni a rendőrségnek smoke&charmos kocsi miatt?

Figyelt kérdés
Fognak vele csinálni valamit, ha felhívom őket?
2017. júl. 13. 07:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezen beszartam... :D


Azé szmúkendsármba is vannak rohadós autók a kemény 90 lovas golfok között ;)

2017. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam nyuggernek 22 évesen, autóval közlekedve nem nyugger módjára viselkedek, meg a párom se, mikor ő vezet, sőt. A patent állapotú mazdánkat se nevezném rozsdás suzukinak.

Egyszerűen hihetetlennek tartom, hogy ezek az emberek meglátnak vagy egy sportos kocsiban ülni és egyből meg akarják mutatni hogy ők a janik, vagy meglátnak gyalogolni, és úgy érzik hogy ha már egy huszonéves csaj van az út mellett, akkor megmutogatják mennyire menő alfahímek, és kezdenek igen komolyan irritálni. Külön öröm, mikor szándékosan a kutyám orra alá pöfögtetnek, mert ő ugye alacsonyabb, telibe kapja az egészet :(

Egyébként a tuning jó dolog, ha igényes. Láttam már szépen felhúzott passatot, ami ment, jól nézett ki, és egy deka korom nem jött ki belőle... Szóval én nem a "menő" autók, a tuning, vagy a dízelek ellen vagyok, sőt, ha az lenne, hogy tuning = korom, nem lehetne elkerülni, akkor se szeretném, nem tetszene, de legalább megérteném. Így viszont szimpla gyökérségnek tartom. Nekem pl az tetszik, ha a gumi füstöl egy kocsin, de az se való közútra, simán felháborodnék azon is, hiába jön be amúgy.

Ha már akkora jampik a tuning golfjukkal ezek az emberek, miért nincs pénzük pályát bérelni? Tizen-valamennyiért tiéd a Kakucs ring, lehet annyit pöfékelni, amennyi jól esik. Ja, hogy akkor nem látja mindenki, hogy te vagy a f%#szagyerek? Rossz lehet, ha magamutogatásra van szükség ahhoz, hogy elégedett legyél és jól érezd magad az autódban.

Mindegy, legalább megelőzni könnyű az ilyen koszfészkeket, mert általában úgy gyorsulnak, mint egy döglött lótetű, de parkoló autóban ülve, gyalogosan, vagy nagy szembeforgalomnál nem kicsit idegesítő.

Egyébként még egy kérdés: Az valami frusztráció miatt van, hogy ha valaki normálisan megkérdezi egy smoke&charm kedvelőtől, hogy ebben mi a jó, akkor felháborodik, meg köpköd, hogy így suzukis, úgy nem ért az autókhoz, stb? Próbáltam már több fórumon NORMÁLIS STÍLUSBAN magyarázatot kérni, minden alkalommal valami alpári hangvételű szidást kaptam válaszul....

Minőségi közösség.

2017. júl. 14. 09:44
 13/23 A kérdező kommentje:

Egyébként pedig igen, ha egy kis ezres Suzuki olyan állapotú, hogy veszélyes, akkor tüntessék el az utakról. Nem specifikusan a kormos golfokat utálom csak, hanem úgy általánosságban durván szigorítanék ezen, hogy mi lehet ki közútra.

Csak a minap épp békésen vártam a párom a kocsiban egy kisbolt előtt, mikor kaptam a képembe 8 tonna fekete rákot (arra van ötleted, hogy a kocsiban ülésemmel miért bosszantottam fel az illetőt?), és felírtam a rendszámát, hátha lehet vele valamit kezdeni.

2017. júl. 14. 09:57
 14/23 anonim ***** válasza:
48%
Kamu, provokáció, törölhető...
2017. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
?
2017. júl. 17. 07:07
 16/23 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz? A kérdésed egy kamu kattintásgeneráló kitaláció.

Egy ember sem tud a valóságban ennyire hülye lenni, túltoltad.

2017. júl. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Melyik resze volt hulyeseg? Az, hogy vannak ilyenek az utakon, vagy az, hogy van akit zavarnak?
2017. júl. 17. 11:13
 18/23 A kérdező kommentje:
..........???
2017. júl. 20. 07:06
 19/23 A kérdező kommentje:
..................?????????????
2017. júl. 28. 14:39
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Mit nem érdesz? Mik ezek a kérdőjelek?


Segítek:

Mindenki ignorálta a vergődésedet, bővebb magyarázatot ne várj!

2017. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!