Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem történt meg velem, csak...

Nem történt meg velem, csak elméleti kérdés, hogyan oldódik meg egy ilyen helyzet?

Figyelt kérdés

Mindig parázok hülyeségeken, ezért szeretek előre felkészülni...

Tehát pl

Nincs egy ismerős se akit kocsival lehetne riasztani, hó vége van, így van max 3000ft a pénztárcámban, ellenben a tank még tele, elindulok a balatonra m7-en, egyszer csak a semmi közebén lerohad alólam az autó?

Mi ilyenkor a megoldás? Hogy jutok haza? Az autóm, hogy jut haza?



2017. júl. 13. 09:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Két misit érő fostaliga, de 3000 van hó végén.

Tipikus nagyotmondó gófkettős boyracer hülyegyerek, kár belé minden további szó.


Ja, ha kiszakadt a futómű, azt is megoldotta valalki, nem?

Vagy az még hátul, a gyerekülésbe kötve történt veled?


Ha neked autópályán kiszakad a futómű, akkor nem a belső sávban maradsz, hanem megpördülsz, fejreáálsz, és majd valamelyik árokban, vagy valamelyik szembejövő alól vakargatják össze, hogy melyik testrész kié volt.


De folytasd csak, egyre szórakoztatóbb vagy.

2017. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akadt be nálad a lemez, végigolvastam a válaszokat, kb csak annyiból állnak, hogy h..lye vagy :DD

Nyilván mindenki tudja a legközelebbi autómentő telefonszámát, akármerre jár az országban...

Amúgy én a rendőrséget hívnám fel, hogy itt és itt balestveszélyes helyzet van, ez meg ez történt. Aztán tőlük próbálnék érdeklődni a további teendőimről ill. lehetőségeimről.

2017. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!