Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri most LPG-vel járni,...

Megéri most LPG-vel járni, vagy a 325 környéki benzinár mellett annyira már nem?

Figyelt kérdés
Például városban használnám LPG-vel, pályán pedig benzin. Vagy meg sem éri perpill az LPG? ahol én tudom ott 198 literje vagy kilója. nem tudom miben mérik.
2017. júl. 14. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Az jó biznisz lenne, ha 1kg LPG kerülne 198 Ft-ba...


Felénk 178 ft.


Berakatni a kocsiba csak akkor éri meg, ha nagyon sokat mész vele. Ha már van a kocsiban, akkor érdemes használni. Ha ilyen kocsit akarsz venni, csak akkor tedd, ha megtérül, tehát sokat mész. Mert van vele papírmunka, meg pár évente költség (nyomáspróba, vagy tartálycsere)

2017. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam olyan nagyobb sedant behozatni amibe benne van alapbol. Varosba kene meg1-2 hetente 500km palyan
2017. júl. 14. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Azon felül hogy szánalmas,kinyírja magát a motort is a gázüzem...
2017. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néhány ismerősöm rakatott gázrendszert a kocsijába aztán a folyamatos problémák miatt nem használták. Nekik nem érte meg. Igaz nem voltak műszaki zsenik, vagyis inkább tök hülyék voltak bármilyen műszaki dologhoz. Csak spórolni akartak. Egyébként nálam is szánalmas módja ez a spórolásnak.
2017. júl. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak mivel en relative naponta hasznalnam egy kis francia benzines eleg lenne varosban. Am mivel palyan is kell es a 4 sebesseges automata szerintem nem eleg foleg egy 1.6os motor melle szukseges lenne egy legalabb 2 ezres benzinesre. Dizel kilove mert abbol mar mind lement a terkeprol 1 milla alatt. Es hat mondjuk egy 2.2 bmw vagy efolotti varosban szereti a hasat. A havi 1000km miatt meg szinten nem kene dizel pedig tudnek 1 millaert 270e km-es e39et. De hat be se melegszik a motor le is allithatom. Manualis semmikepp se kene.
2017. júl. 15. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!