Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lexus Rx400h milyen autó?

Lexus Rx400h milyen autó?

Figyelt kérdés

Milyen autónak mondható el?

2005-2006-os évjáratot néztem. Benzines, mennyire jó kisebb forgalmú városi használatra (többnyire) egy ilyen? Vagy ügy átlagos vegyes gasználatú megvételre? Megéri ilyet venni?

Milyen fenntartással bír így kb 12 évesen kb 2,5-3 milliós áron kínált darabok?

A környéken egy lexus van, inkább a bmw audi a menő..


2017. júl. 15. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mint minden használt esetében, itt is elsősorban az a meghatározó, hogy a korábbi tulajdonosok mennyire viselték gondját, és hogyan használták. Az elmondható róla, hogy nagyon jó és megbízható autó. Fenntartási költségei a tartósabb konstrukciónak, és ritkább meghibásodásnak köszönhetően alacsonyabbak, mint pl a felsorolt német prémiumoké. Nekem hamarabb kéne egy ilyen, mint egy BMW. (Bár én kissé elfogult vagyok, mert Toyotám van most is)
2017. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

12 éves hibrid? Bár a Toyota gyári szerviz szerint az akkucsomag az autó teljes élettartamáig kitart, és lehet cellánként is cseréli, nem kell a teljes csere, de azért rizikós szerintem.

A főnököm szidta a hibridet, mert az akku miatt pl. a légrugót kihagyták belőle, szerinte a sima jobb volt.

2017. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és a 400 V-os elektromos rendszer miatt kevés helyen mernek hozzányúlni, ha szervizelni kell.
2017. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Soha nem volt hibridem,igazából úgy kerestem,hogy csak benzines ,de b csak hibrides van 400-asban bár a 300-as is megfelel. Az sima benzines.

Aztán oda jutottam,hogy mondjuk városi használat soránelektromos üzemmód váltás .. és talán az első városi terepjáró,ami használható i,mert nem fog akkor sokat fogyasztani..így úgy voltam vele,lehet hibrides.


Alkatrész ellátás mennyire adott? Mert Audi BMW hez több van szerintem.

Akkor kb 12 éves rx benzines jó választás mindennapi használatra,ha jó állapotú? Vagy esetleg ezek is problémásak,mint egy hadonló korú Audi BMW?

2017. júl. 16. 07:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jó állapotú, akkor nem kell tőle félni. Alkatrészek újonnan ugyanúgy kaphatók hozzá, mint bármelyik európai kocsihoz. Talán a bontókban lenne kevesebb szerencséd, mert kicsit ritkább típusok, ritkább típus révén értelemszerűen a bontók nincsenek tele ennek az alkatrészeivel.
2017. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!