Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szabad tankolni néha "neve...

Szabad tankolni néha "neve nincs" benzinkútnál?

Figyelt kérdés
Szerintem óriási hibát követtem el, hogy telinyomtam benzinnel az autóm egy neve nincs itthoni benzinkútnál. Utólag bánom. Szerintetek lehet ennek maradandó következménye?

2017. júl. 15. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
semmi az ég világon.
2017. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte csak nevesincsnél tankolok immáron 5 éve...
2017. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyat árulnának, amitől tönkre mennek az autók, akkor rövid úton bezárhatnák a boltot...


(Amúgy ugyanazt a MOL üzemanyagot veszed, mint bármelyik más kúton)

2017. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 3 literes BMW-be is tankolok néha " nevenincs " kútnál gázolajat. Eddig nem volt semmi gond sosem. Teljesítményben sem vettem észre, és az autó sem érzékelt semmi hibát.
2017. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha a Tchibo kávét egy nevenincs sarki közértben veszed meg, attól az még Tchibo marad.
2017. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanaz a Mol cucc van a benne mint a többiben.Csak úgymond a neves kutak belelöttyintenek valami adalékot,amit a sarki autósboltban olcsóban megkapsz csak neked kell külön beleönteni. Halottnak a csók amúgy.
2017. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Régebben tankoltam még TESCO kúton pár ezerért, pillanatok alatt becsókolt az autóm. Aztán szintén ugyanannyi párezerért tankoltam MOL kúton és sokkal tovább bírta az autóm. A tescos benzint jobban ette, több kellett belőle.

Azóta nem tankolok NONAME kutakon.

2017. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!