Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor forgalmijában szereplő...

Motor forgalmijában szereplő teljesítmény átíratása?

Figyelt kérdés
Na szóval a helyzet, hogy 125 köbcentis motorjogosítvánnyal rendelkezek ami megszabja azt is, hogy maximum 11kw teljesítményű lehet a motor.Amit kinéztem motor pedig az Aprilia RS 125 (2007-2009) Spain's No1 festéssel, ami jelenleg nincs 11kw-os papírral a piacon. Mit tehetnék?Nem,nem akarok másik motort.Ez tetszik. Előre is köszönöm!

#forgalmi #A1 #kw #Aprilia RS 125 #125ccm. Aprilia
2017. júl. 16. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nagymotor jogositvany.
2017. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17 évesen nagymotor jogosítvány? Nem erre voltam kíváncsi, hanem hogy hogyan lehet forgalmiban meglévő kw-ot lentebb faragni.
2017. júl. 16. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Okirathamisítással. Feltéve, hogy a forgalmiban ténylegesen nem 11 kW a teljesítmény - abból kiindulva, amit az elmúlt pár évben láttam, nem hinném, hogy létezik olyan 125-ös motor, aminek 11 kW-nál többet jegyeztek be. Ha tudsz olyan műszaki adatlapot produkálni (ezt adják a műszaki vizsgán), amin 11 kW a motor teljesítménye, akkor lehet kérni az adatmódosítást.
2017. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És azt a műszaki adatlapot, hogy lehet megszerezni? Mármint kérvényezni kell,hogy a teljesítményt mérjék le(előtte a motort visszafojtani)?
2017. júl. 16. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell nagymotor jogsi, A2-t lerakja és mehet vele. Sőt nézhet akkor már jobbat/nagyobbat is ennél egyúttal.


Ha jól olvasom csináltak belőle egy direkt 11kW-ra korlátozott verziót is, azt kellene találnod ha mindenképp ez a motor kell.

2017. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne térjünk el a lényegtől most nem érdekel az A2 jogsi sem a korlátlan.
2017. júl. 17. 00:16
 7/8 anonim válasza:
A márkaszervízben szokták visszafojtani/visszakorlátoztatni egy adott teljesítményre, jelen esetben 11kw-ra. Hívj fel egy Aprilia márkakereskedést vagy akár többet is, hogy lehetséges-e. Ha igen, ők meg fogják tudni oldani. Ha nem tudják egyik helyen sem megoldani, akkor sem veszett fejsze nyele. Most is van fent használtautó-n egy külföldi okmányos 2006-os RS125. Tudom, hogy a 2007-2009-eset nézted, de nagy különbség nincs közöttük. Külföldről érdemes behozni egyet, ami 11kw-os, onnantól pedig csak be kell regisztrálni, nem vészes tétel. Ha csak a festés miatt akarod, akkor azt utólag is felfestik neked. Ha pedig egyik verzió sem tetszik, akkor sokkal olcsóbban 300,000-400,000 között tudsz venni eggyel korábbi RS125-öt. Teljesítményre, vezethetőségre nagyjából ugyanazt tudja, külsőre kevésbé néz ki jól, de ettől még egy elég jó kiállású motor.
2017. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem van egy eladó 2008 as, A1 vezetheto, irtam privatot
2017. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!